facebook
Arama
₺100 ve Üzeri KARGO BEDAVA
Kategoriler Kapat

Toplam 4 adet ürün bulundu.

3 in 1 Şarj Kablosu

Çoklu şarj kabloları, birden fazla farklı cihazı şarj etmek için sizi kablo taşıma derdinden kurtarıyor. Tek kablo ile hem güvenli şarj hem de veri aktarımını sağlayan 3 in 1 kablo modellerine bu kategoriden ulaşabilirsiniz.

Çalışma masanızda, evinizde, ofiste veya sırt çantanızda birden fazla cihaz bulunabilir. Bu cihazlar aynı şarj portuna sahip olmadığı için hepsi için ayrı kablo taşıma karmaşası sıkıntı yaratacaktır. Çantanızda birden fazla kablo taşımamak için 3 in 1 kabloları keşfetmeye ne dersiniz?

3 in 1 Kabloların Avantajı

3 in 1 şarj kabloları 3 konnektöre sahiptir. Micro USB, Type-C, Lightning şarj portları ile aynı anda hem Android hem de iPhone, Apple gibi iOS işletim sistemli cihazlarınızı şarj etmenize yardımcı olur. Lightning kablo yardımı ile iPhone, iPad’inizi; Micro USB kablo ile Android işletim sistemli cihazlarınızı; Type-C kablo yardımı ile de Type-C girişli telefon veya tabletlerinizi şarj edebilirsiniz. 3 in 1 kablolar tüm cihazlarla uyumlu şarj portlarına sahip olduğu için “evrensel kablo” olarak da adlandırılmaktadır.

3 in 1 şarj kablolarının Micro USB, Type-C şarj portları 2.4 Amper değerinde, Lightning şarj portları 2.1 Amper değerindedir.

Amper: Birim zamanda belirli bir kesitten geçen elektrik yüküne verilen addır. Şarj portları amper değerleri ile hızlı şarjı desteklemektedir fakat hızlı şarjı destekleyen şarj cihazlarında, adaptörlerinde daha verimli çalışmaktadır.

Dayanıklı, sağlam, portatif yapıları ile 3 in 1 şarj kablolar, konforlu kullanım sunar.

3 in 1 Şarj Kablosu Çeşitleri

MF Product 3 in 1 kablolar tüm akıllı telefon türleri ile çalıştığından sıklıkla tercih edilen şarj kabloları arasında yer almaktadır. MF Product’ta kablo uzunluklarına göre 2 çeşit 3 in 1 şarj kablosu bulunmaktadır.

 

  •         30 cm 3 in 1 şarj kablosu

30 cm’lik 3’ü 1 arada şarj kablolarını, telefon, tablet gibi cihazlarını Powerbank’leriniz ile şarj ederken veya cihazlarınızdan veri transferlerinizi yaparken rahatlıkla kullanabilirsiniz.

 

  •         1.2 m 3 in 1 şarj kablosu

Kablonun 1.2 m uzunluğu örgülü yapısı ile kablo karışmasına son verecek tasarıma sahiptir. TPE kaplamalı üretilmiştir.

TPE kaplama: Bükülme ve kırılmayı engeller. MF Product şarj kabloları CE standartlarına uygundur.

Kablo seçimlerinizde zorlanırsanız Mono Destek Timi’nden destek almayı unutmayınız!

3 in 1 Şarj Kablosu Fiyatları

3 in 1 şarj kablosunun fiyatları kablo uzunluklarına göre farklılık gösterebilir. Tüm MF Product 3 in 1 Şarj Kabloları dayanıklı yapıya sahiptir. MF Product şarj kablolarına bu kategoriden uygun fiyat avantajları ile sahip olabilirsiniz.

 

Scroll Top