facebook
Arama
₺100 ve Üzeri KARGO BEDAVA
Kategoriler Kapat

Akıllı Saat & Akıllı Bileklik Ürünleri ve Fiyatları

Toplam 18 adet ürün bulundu.

Giyilebilir Teknoloji Aksesuarları ile Tanışın

Hayatı kolaylaştıran akıllı bileklik ve saatler, giyilebilir aksesuarlar olarak son yıllarda giderek yaygınlaşıyor. Bu ürünler akıllı telefonlar ile etkileşim içinde çalışıyor ve içerisinde yer alan sensörler sayesinde günlük yaşamda birçok aktiviteyi ölçülebilir kılıyor. Giyilebilir ürün olarak nitelenen akıllı saat ve bilekler; uyku düzeni izleme, adım sayma, nabız ölçümü, kalori hesaplama, kalp atış hızı gibi ölçümlerle dikkat çekiyor. Günlük sportif faaliyetlerini daha rahat ölçümlemek ve takip etmek için de ideal kullanım sunan ürünler daha yakından tanımak için ürünlerimizi incelemeye başlayın.

Giyilebilir Teknoloji Nedir?

Giyilebilir teknoloji ürünleri ile tanışmak için spor ve klasik modellere sahip MF Product saat çeşitleri bu kategoride sizlerle.

Giyilebilir teknoloji, çok yakın bir zamanda hayatımıza giren ve günlük işlerimizi büyük ölçüde kolaylaştıran ürünlerden oluşuyor. Mobil teknolojilerin giderek yaygınlaşması ve gelişmesiyle birlikte gündelik hayatta en sık kullandığımız ürünler, bu teknolojiyle birleşiyor. Giyilebilir teknoloji için kısaca bir tanım yapacak olursak; internete bağlanarak cihazınız ile kolayca bağlantı kurabilen, veri aktarımı ve bildirimleri kısa yoldan size ulaştıran, giyilebilir herhangi bir teknolojik aksesuar veya giyim ürünlerine genel olarak bu isim veriliyor.

Monofiyat.com bu kategoride sizlere en çok kullanılan giyilebilir teknoloji ürünlerini sunuyor. En sevilen giyilebilir teknoloji ürünlerinden giyilebilir teknoloji aksesuarlarına geniş bir ürün yelpazesi her bütçeyi sevindirecek fiyatlarla bu adreste sizleri bekliyor.

Giyilebilir Teknoloji Ürünleri Nelerdir?

Her geçen gün yeni bir ürünün eklenmesi ile giyilebilir teknoloji alanı giderek genişliyor. İnsanların ihtiyacına göre şekillenen ürünler yaşam kalitesini artırırken mobil yaşamı da daha çekici bir hale getiriyor. Bluetooth kulaklıklar, sanal gerçeklik gözlükleri, akıllı bileklik ve saatler, takip cihazları şu an en popüler giyilebilir teknoloji ürünlerinin başında geliyor.

Akıllı Saat

Giyilebilir teknolojinin en önemli ve dikkat çeken ürünlerini akıllı saatler oluşturuyor. Arama ve mesaj bildirimlerini anında görmemizi sağlayan bu ürünler, bizi sürekli telefona bakmaktan kurtarıyor. Telefondan uzak olduğumuz anlarda gözden kaçabilecek bir mesaj, e-posta veya arama da bu sayede göz ardı edilmemiş oluyor. Telefon ile yapacağınız birçok şeyi telefona bağlı kalmadan akıllı kol saatiniz ile kolayca gerçekleştirebiliyorsunuz. Telefonunuzu elinize almadan aramalara cevap vermek, mesajları yanıtlamak, gideceğiniz yer için yol tarifini saatinizin ekranı üzerinden bakmak gibi birçok şeyi akıllı saatlerle yapabiliyorsunuz.

Akıllı Bileklik

Akıllı saatlerin alternatifi olan akıllı bileklik modelleri biraz daha uygun fiyatları ile öne çıkıyor. Akıllı bileklikler daha çok hareket takibi, uyku düzenini izleme, kalori ölçümü gibi bizi daha fit bir yaşama davet etme prensibi ile çalışıyor. Akıllı saatler kadar işlevsel olmasa da bu ürünler de akıllı telefonlarımız ile entegre olabiliyor. Farklı renk ve tasarımlarıyla hafif ve ergonomik olan akıllı bileklikler hem kıyafetlerimizin iyi bir tamamlayıcısı hem de çeşitli ölçüm ve analizlerle yaşamımızın vazgeçilmez birer parçası olması bakımından oldukça ilgi görüyor.

Giyilebilir Teknolojinin Avantajlarından Faydalanın!

Birçok işi kısa yoldan çözmenize yardımcı olan giyilebilir teknoloji ürünleri, bilim kurgu filmlerini aratmayacak yönleri ile hayat kalitenizi artıyor. Günlük kullanımda gideceğiniz yere sizi kısa yoldan ulaştıran yol takibi, akıllı cihazların ekranları ile oldukça pratik bir hal alıyor. Zaman yönetimi ve iş takibi, akıllı saatlerle günlük koşuşturmacada istediğiniz bilgiye kolayca erişmenize yardımcı oluyor. Hareket halinde iken müzik dinleme keyfini artıran kablosuz bluetooth kulaklıklar sayesinde telefon kullanımı size daha bağımsız ve özgür bir alan yaratıyor.

Sizi sürekli hareketli olmaya motive edecek akıllı bileklikler ve avantajları saymakla bitmeyecek diğer giyilebilir teknoloji ürünlerini keşfetmek için hemen ürünlerimizi incelemeye başlayın!

 

 

Scroll Top