facebook
Arama
₺100 ve Üzeri KARGO BEDAVA
Kategoriler Kapat

Toplam 15 adet ürün bulundu.

Şık ve havalı bir görünüm sunan akıllı aksesuarlar, ulaşılabilir fiyatlar ile ihtiyaçlarınızı en iyi şekilde karşılıyor. Akıllı saatler, Android ve iOS işletim sistemleri ile uyumlu çalışarak günlük kullanımda bize birçok bakımdan avantaj sağlıyor. Mobil telefonlar ile senkronize çalışan bu ürünler, telefon ve mesaj bildirimlerini koluna yansıtmanın dışında; spor etkinlikleri, sağlık ve uyku takibi, adımsayar, kalori hesaplama, kat edilen mesafe gibi ölçümleri kolayca yapabiliyor.

Akıllı Saat

Akıllı telefon ile senkronize çalışan akıllı saatler, günlük hayatımızı kolaylaştırması bakımından dikkat çekiyor. Giyilebilir teknoloji içerisinde son yılların en trend ürünlerinin başında gelen modeller, yenilikçi tasarımları ile size zamanı göstermekten fazlasını sunuyor. Telefondaki birçok bilgiyi bileğinize aktararak, bildirimleri zaman kaybetmeden görmenize yardımcı oluyor. Aynı zamanda telefon bağımlılığından da sizi biraz uzak tutabiliyor.

Giderek dijitalleşen dünyamızda geleneksel saatler artık hızımıza yetişemiyor. Tek ürünle birden fazla fayda sağlama günümüz insanının olmazsa olmazları arasında yer alıyor. Size bir saatten daha fazlasını sunan akıllı saatler ile hayatınızı kolaylaştırmaya hazırsanız ürünlerimize göz atmaya başlayın!

Zamanı Daha Verimli Kullanmanızı Sağlayan Akıllı Saatlerin Özellikleri

Zamanı daha verimli kullanmak derken şunu kastediyoruz aslında; akıllı saatlerin sahip olduğu özellikler ile size sağladığı avantajları. İsterseniz bu özelliklere tek tek bakalım.

  •        Aktif ve Sportif Bir Yaşama Davetlisiniz.

Akıllı saatler, nabız, kalp, uyku, kalori takibi gibi özellikler ile sağlığınız hakkında önemli bilgilendirmelerde bulunuyor. Adım sayar, kat edilen mesafe gibi bilgilendirmelerle de günlük hareket miktarınızı gösteriyor.

  •        Titreşimli Bildirim Sayesinde Gözünüzden Hiçbir Şey Kaçmayacak.

Telefon ile entegre çalışan akıllı saat çeşitleri, tüm arama, mesaj ve sosyal medya bildirimlerini bileğinize gönderiyor ve anında haberdar olmanızı sağlıyor. 

  •        Sade ve Zarif Tasarımları Günlük Tarzınıza Uyum Sağlıyor.

Estetik bir duruşa sahip olan ürünler, etkileyici görsel tasarımları ile tarzınıza hoş bir hava katıyor.

  •        Dokunmatik Ekran ile Kontrol Parmaklarının Ucunda.

Hızlı bir bakış sunan dokunmatik ekran ile gelen bildirimleri kolayca kontrol edebilir, diğer tüm işlemleri de pratik bir şekilde yapabilirsiniz.

  •        Su Geçirmezlik Özelliği ile Her Mevsim Kolunda.

Kötü hava koşulları gözünüzü korkutmasın. Kısa süreli su temaslarına karşı dayanıklı olan MF Product akıllı saatler, IP67 suya dayanıklılık sertifikasına sahiptir. Böylece her mevsim güvenle kullanılabilir.

  •        Her Telefona Uyum Sağlayan Modeller

Android ve IOS uyumlu MF Product akıllı saatler telefonunuz ile kolayca entegre oluyor.

  •        Hava Durumunu Öğrenmek için Ekstra Çaba Sarf Etmeyin.

Evden çıkmadan hava durumunu saatinizden kolayca öğrenin.

Kişisel Koçunuzu Uzaklarda Aramayın

“Bugün kaç km koştun?” veya “Kaç kalori yaktın?” gibi sorular artık cevapsız değil. Akıllı saatin sayesinde kolayca kıyaslama yaparak her geçen gün performansını artırabilirsin. Saatini antrenman moduna ayarlayarak da her antrenman için ayrı ölçümleme ve hesaplama ile kendi kendinin kişisel koçu olabilirsin.

Akıllı Saat Modellerini Hemen İncelemeye Başla!

Zamanı yakalamak için artık sizin zamanın peşinden koşmanıza gerek yok. Saatiniz hayatınızı kolaylaştıran fonksiyonları ile hep yanınızda. Teknoloji hızla ilerlerken siz geride kalmayın! Size en uygun akıllı saat modelini seçin ve hemen alışverişe başlayın.

 

Scroll Top