facebook
Arama
₺100 ve Üzeri KARGO BEDAVA
Kategoriler Kapat

Bluetooth özelliğine sahip akıllı tartılar, detaylı veri analizi ile kilo ölçümünde devrim yaratan bir teknoloji sunuyor. Daha bilinçli bir kilo verme süreci için yağ, su ve kas kütlelerinin değişimine dikkat etmek gerekiyor. Yaptığınız diyet ve egzersizlerin yararlarını veya kilonuza yansımama nedenlerini merak ediyorsanız akıllı tartılar bu iş için adeta biçilmiş kaftandır diyebiliriz. Detaylı veri analizi yapan ve verileri cep telefonunuza göndererek takip etmeyi kolaylaştıran bu ürünler yeni nesil baskül modellerinde öne çıkıyor.

Akıllı Tartı

Hayatımızı oldukça kolaylaştıran akıllı ürünlere her gün bir yenisi ekleniyor. Akıllı tartı modelleri de  bu alanda hızla yükselişe geçerek dikkat çekiyor. Dijital tartılara benzeyen bu ürünler gelişmiş fonksiyonel özellikleri ile onlardan ayrılıyor. Teknolojinin ilerlemesi ile daha gelişmiş ölçüm seçenekleri sunan ürünler, kilo kontrolünden fazlasını sağlayarak doğrudan yaşam kalitenizi etkiliyor.

MF Product tartıları ile yaşam kalitenizi artırmak ve detaylı veri takibi ile en ufacık değişimlerden haberdar olmak için hemen ürünlerimizi incelemeye başlayın.

Akıllı Tartı Nedir?

Ağırlık ölçmeye yarayan baskül modelleri nasıl “akıllı” bir hale geldi? Akıllı tartı nedir sorusunu cevaplarken aslında bunu da öğreneceğiz.

Bluetooth aracılığıyla telefonlarınızla bağlantı kuran akıllı tartı modelleri, önce farklı ölçüm sonuçlarıyla sonrasında bu sonuçları telefon ile entegre olarak size bildirmesiyle “akıllı” tanımlamasının tam olarak karşılığını verdi.

Akıllı Tartı Avantajları

 • Detaylı analiz sonuçlarını mobil uygulamalar ile telefonunuza anında gönderir.
 • Sonuçlar kayıt altına alınarak zaman içerisindeki değişimler daha kolay bir şekilde gözlemlenir.
 • Vücut analizlerini detaylı takip etmek bakımından idealdir.
 • Vücut kitle indeksi ile ideal kilonuz hakkında bilgi verir.
 • Sağlıklı yaşamı destekleyerek bunu yaşam amacınız haline getirir.
 • Kıyaslama ve sonuçları değerlendirme akıllı tartılar ile oldukça kolaydır.
 • Kilo artışı ve kaybında: “Bu kilolar nereden geldi?” veya “Yağdan mı kastan mı gitti?” gibi sorular bu ürünler sayesinde kafanızı kurcalamaz. Çünkü tartınız size sıvı, yağ ve kas kütle analizi ile bu bilgileri değerlendirme olanağı sağlar.

Sadece Kilonuzu Öğrenmek Yetmez!

Akıllı tartılar farklı ölçümler yapıyor dedik. Peki, onlar neler?

 • Kilo ve ağırlık ölçümü
 • Yağ ölçümü
 • Kas kütlesi ölçümü
 • Vücut kitle indeksi (BMI) hesaplama
 • Kemik ağırlığı

MF Product ürünü olan tartı ile tüm bu veriler anında cebinizde olur. Farklı kullanıcı profili oluşturma ayarları ile evdeki diğer aile bireylerini otomatik tanımlar. Dilerseniz verilerinizi sosyal medyada da paylaşma imkanı sunar.

MF Product Akıllı Tartılar ile Sağlıklı Yaşam Bir Adım Yakınınızda

Sizi aktif bir yaşama davet eden akıllı tartı modelleri ile kilonuzdan daha fazlasını öğreneceksiniz. Kullanımı oldukça basit olan bu ürünleri en iyi fiyatlarla almak için hemen şimdi siparişinizi oluşturun. Detaylı veri takibi ile kendi kişisel koçunuz olun!

Scroll Top