facebook
Arama
₺100 ve Üzeri KARGO BEDAVA
Kategoriler Kapat

ANC Özellikli Kulaklıklar

Filtrele Close
En az: ₺299,00 En çok: ₺800,00
₺299 ₺800

Toplam 4 adet ürün bulundu.

Kulaklıklarda ANC Özelliği Ne Demek?

ANC; en bilinen açılımı ile aktif gürültü engelleme nedir? Kısaca bahsedelim. Müzik dinlemediğiniz anlarda kulaklığınızı taktığınızda ortam seslerini duymuyorsanız, ANC özelliği iş başında demektir. Ortamın uğultusu, şehrin gürültüsü ve gereksiz seslerden bunaldığınızda kafa dinlemek için ANC özellikli bir kulaklık taktığınızda, hiçbir şey dinlemeseniz de bu sesleri engelleyebilirsiniz. Peki, bu nasıl oluyor?

ANC teknolojili kulaklıklar, ortamda bulunan gürültüyü mikrofonu aracılığıyla dinliyor ve tam tersi fazda sesler üreterek gürültüyü sıfırlamış oluyor.

ANC özellikli kulaklık aldığınızda bunun diğer kullandığınız kulaklıklardan nasıl bir farkı olacak?

Telefon görüşmeleri ve müzik dinleme deneyimini daha kaliteli kılan Active Noise Cancelling teknolojisi, dış sesleri duymanızı engelleyerek daha konforlu bir kullanıcı deneyimi yaşamanızı sağlıyor. Diğer kulaklıklarda bu özellik olmadığı için çoğu zaman telefon görüşmeleri, dış seslerle birlikte anlaşılmaz bir boyuta gelebiliyor. Müzik dinleme deneyimi, ortamdaki gürültüler ile birleştiğinde çok da iç açıcı bir sonuç vermiyor. ANC özellikli kulaklıklar en büyük avantaj dış seslerin ve uğultunun giderilmesi oluyor diyebiliriz.

İstediğin Zaman Aktif Et

Bu özelliğin kullanılabilir olması için ANC tuşu bulunan ürünlerde aktif edilmesi gerekir. Aktif gürültü önleme özelliğini kullanmak istemediğinizde tuşu kapatmanız yeterlidir. Bir işe konsantre olmanız gerekiyorsa sizin için bu özellik hayat kurtaran buton görevi görebilir.

MF Product ANC Bluetooth Kulaklıklar ile Gürültüyü Duyma!

Müzik dinlemenin amacı rahatlamak veya yaptığınız işe daha iyi konsantre olmak ise dış sesleri izole eden kulaklıkları tercih edeceğiniz bir gerçek. Kulaklık seçerken kablosuz veya kablolu, kulak içi veya kulak üstü tasarım nasıl seçiminizi belirleyecek etkenlerdense ANC özelliği de önemli bir kriter. Sadece dinlediğiniz müziğin ritmine kendinizi kaptırmak istiyorsanız bu özelliği aktif edebileceğiniz ANC kulaklık modelleri bu sayfada sizlerle. Sevdiklerinizle yapacağınız telefon görüşmelerinde konuşmanız bölünmesin ve kaliteli bir görüşme olsun isterseniz de aktif gürültü önleme özelliği yine farkını ortaya koyuyor.

Mükemmel ses kalitesi ergonomik tasarım ANC Bluetooth kulaklıklarda sizi bekliyor. Dinlediğiniz müzikten maksimum keyif almak için hemen keşfetmeye başlayın.

Scroll Top