facebook
Arama
₺100 ve Üzeri KARGO BEDAVA
Kategoriler Kapat

Oto Aksesuar Ürünleri

Fonksiyonel bir kullanım sunan araç içi telefon tutucular, yolda geçireceğiniz zamanı daha güvenli ve keyifli kılıyor. Seyir halinde iken telefonumu nereye koyacağım derdine son veren tutucular şık ve araçta yer kaplamayan tasarımları ile oldukça kullanışlıdır. Bilmediğiniz rotalarda kaybolmamak, telefonunuza gelecek önemli çağrı ve bildirimleri kaçırmamak için tüm akıllı telefonlarla uyumlu tutucu modellerine bu kategoriden ulaşabilirsiniz.

Araç Aksesuarları

Yaratıcılıkta sınır tanımayan araç içi aksesuarlar günümüzde araba kullanımının artması ile talep görmeye devam etmektedir. Bu artışı verilere dayandıracak olursak, 2020 yılında toplam araba sayısının 2 milyara ulaşılacağı öngörülmektedir. Artış gösteren taleplere karşılık vermek için JETPOWER ürün ailemizde yer alan tüm MF Product Araç İçi Aksesuarlarının üretim bandını günden günde teknolojiyi takip ederek yakından genişletiyor olacağız.

Araç İçi Aksesuar Çeşitleri

  •         MF Product Jetpower Araç Telefon Tutacakları

Mobil kullanıcı sayısı, her geçen gün artıyor. Yapılan araştırmalar mobil oranlarında 76,3 milyon artışı gösteriyor. Bu da Türkiye nüfusunun yüzde 93’üne denk gelmektedir. Bu oranlara göre, mobil telefonlarımız hayatımızın her alanında yer alıyor desek yanlış olmayacaktır. Bu alanlara tabii ki araçlarımız da dahil. Araç yolculuklarında tedbiri elden bırakmadan telefon kullanımını daha güvenilir kılmak için araç tutucuları öne çıkmaktadır.

MF Product Araç İçi Telefon Tutacakları güvenli sürüş keyfi için geliştirilmiştir. Araç içerisinde sıklıkla kullanmak zorunda olduğumuz mobil ve navigasyon cihazlarını daha kolay takip etmeyi sağlayan tutucular bu kategoride sizleri bekliyor. Telefonlarınızdan uzak kalamıyor olabilirsiniz, araç içi kullanımını tercih etmiyor da olsak hayatınızı kolaylaştırmak için MF Product Jetpower ailesi olarak güvenliğinizi düşünüyoruz.

  •         MF Product Jetpower Araç Şarj Cihazları

Araç İçi Şarj Cihazları ile siz seyahat ederken, telefonunuzun kapanma derdine son vereceksiniz. Bataryanız azaldığında seyir halinde iken telefonunuzu kolayca şarj edebileceksiniz. 

  •         MF Product Jetpower Bisiklet Telefon Tutacağı

Günümüzde bisiklet yollarının arttırılmasıyla beraber bisiklet kullanımı da giderek yaygınlaşmaya başladı. Bisiklet Aksesuarları da bu anlamda dikkat çeken ürünler arasına girdi. Bisiklet ile de giderken yol takibi veya telefonu daha emniyetli bir şekilde kullanmak için MF Product Bisiklet Telefon Tutacağı size konforlu bir kullanım sunacak.

Araç İçi Aksesuar Fiyatları

Güvenlik, kalite ve model çeşitliliği ile MF Product her an yanınızda!

Rahat kullanımları ile dikkat çeken araba telefon tutucuları ve daha fazlasına uygun fiyat avantajları ile sahip olabilirsiniz.

Mobil cihazınızın ve MF Product Araç İçi Aksesuar modellerine göre JETPOWER ailesinde bulunan ürünlerin fiyat aralıkları değişkenlik gösterebilmektedir.

 

 

Scroll Top