facebook
Arama
₺100 ve Üzeri KARGO BEDAVA
Kategoriler Kapat

Araç İçi Kameralar

Araç içi kameralarının en önemli özelliği sürüş güvenliğini artırmasıdır. Seyir halinde karşılaştığınız tüm güzel manzaraları ve kötü sürprizleri kayıt altına alan araç içi kameraları sayesinde yolculuklarınız daha güvenilirdir. Tasarım olarak ikiye ayrılan vantuzlu ve dikiz aynası kamera modelleri bu sayfada sizin için listeleniyor.

Araç Kameralarını Daha Yakından Tanı!

MF Product kalitesi ile özel olarak üretilen araç kamerası modelleri sayesinde kamerası olmayan araç kalmayacak! Oto elektroniği ürünleri içerisinde öne çıkan ekipmanlardan olan araç kameraları, farklı model ve çeşitleri ile bu kategoride sizleri bekliyor. Araç içi kamera sistemleri, her anı detaylı bir şekilde kayıt altına alma özellikleri ile araç güvenliğini sağlamada büyük rol oynuyor. Ufak boyutlu olan ürünler, koruma anlamında gelişmiş özellikleri ile de dikkat çekiyor.

Yüksek görüntü kalitesi, gece görüş özelliği, geniş açılı görüş imkanı gibi fonksiyonlar seyir halinde iken hiçbir anı kaçırmamanızı sağlıyor. Bu bazen muhteşem bir manzara olurken bazen olası araç kazaları olabiliyor. Aracınızda çok fazla yer kaplamayan ve size güvenli bir sürüş sunan bu ürünleri yakından tanımak için hemen ürünlerimizi incelemeye başlayın.

Araç İçi Kamera Sistemleri ile Yolculuklarınızı Güvenle Tamamlayın!

Yolda başınıza nelerin geleceği öngörülemez. Yolculuğunuz sırasında yaşayacağınız herhangi olumsuz bir durumun tarafsız bir şekilde kayıt altına alınması hem sizin hem de aracınızın güvenliği için oldukça önemlidir. Bu yüzden aracınızda bir araç içi kamera sisteminin bulunması, güvenliğinizi kontrol altında tutar.

Araç İçi Kameralarının Size Sağlayacağı Avantajlar

“Araç içi kamera ne işe yarıyor” diyerek sürekli almayı erteliyorsanız, henüz size sağlayacağı avantajlardan habersiz olabilirsiniz. İşte araç içi kamera çeşitleri ve size sağlayacağı avantajlar;

 • Araç içi kameraların faydalarının başında sürüş güvenliğini artırmaları geliyor. Görüntü ve video özelliği bulunan cihazlar, 7/24 kayıtta kalarak hareket halinde olmadığınız zamanlarda da aracınızın güvenliğini sağlıyor.
 • Çift kameralı araç içi kameralar, ikili kamera özelliğiyle aracınızı hem ön hem de arka kısmı için koruyuculuk sunuyor.
 • Dahili ekran bulunan ürünler, çekilen görüntüleri anlık olarak izleme imkanı sağlıyor.
 • Araç içini değil sadece dışarısını görsün, park alanı için vs. kolaylık sağlasın derseniz, araç içi dikiz aynası kameralar sizin için daha avantajlı olabiliyor.
 • Olası kazalar ve trafik sorunlarında güvenli bir kanıt tutanağı sağlıyorlar.
 • Wi-Fi bağlantılı ürünler, görüntüleri saklamak ve anlık aktarmak için kolaylık sunuyor.
 • Bazı araç içi kamera çeşitleri navigasyon özelliğini de sağlıyor.
 • Park moduna sahip olan ürünler olası ufak kazaların önüne geçebiliyor.
 • Döngüsel kayıt özelliğine sahip olan araç kameraları hafızası dolsa bile eski kayıtları silerek kayda devam edebiliyor.
 • Hareket sensörlü oto kameraları sizi her bindiğinizde kamerayı açma, kaydı başlatma gibi işlemlerden kurtarıyor. Araç hareket ettiği anda otomatik kayda başlıyor.
 • Uzun seyahatlerde iyi bir yol arkadaşı olan araç içi kameralar, güvenli bir yolculuk deneyimi de yaşatıyor.

MF Product Araç İçi Kamera Modelleri Monofiyat.com’da!

MF Product Araç İçi Kameralar yoldaki gözünüz olmaya geliyor. Teknolojinin imkanları her geçen gün artarken siz geride kalmayın. Yol güvenliğinizi araç içi kameralarımız ile sağlayın.

Yol güvenliği ve çeşitli uyarı sistemleri ile size konforlu bir sürüş keyfi yaşatan araç kameralarına en iyi fiyatlarla sahip olmak için hemen alışverişe başlayın.

 

 

 

 

 

 

 

 

Scroll Top