facebook
Arama
₺100 ve Üzeri KARGO BEDAVA
Kategoriler Kapat

Araç Şarj Cihazları

Araç çakmak şarj üniteleri, yol keyfinizi yarıda kesmemek için mobil cihazınızı seyir halinde iken şarj etmeye yardımcı oluyor. Otomobilin çakmak kısmına takılan modeller, USB port girişleri ile akıllı cihazlarınızı kolayca şarj ediyor.

Otomobil şarj cihazları pratik ve işlevsel kullanımlarının yanı sıra güvenli bir kullanım da sağlıyor. Hayatınızı kolaylaştıracak ürünler arasında bulunan çakmaklık şarj cihazları için hemen alışverişe başlayın, yolda şarjsız kalmayın!

Araç Şarjı Çeşitleri

Araç şarjı ile uzun araba yolculuklarınızda mobil cihazlarınıza tam güç sağlayabilirsiniz. Aracınızda hareket halindeyken bu kategoride bulunan, mono Bluetooth kulaklıklı araç şarjı, Wireless araç şarjı, sensörlü Wireless’lı araç şarjı, çakmaklık araç şarjı, tek ve çift USB hızlı araç şarj cihazları ile aracınızda telefonunuzu kablolu ve kablosuz olarak şarj edebileceksiniz. 

En iyi araç şarj cihazlarına bu kategoriden ulaşabilirsiniz!

Araç Şarjı Modelleri Neler?

Araç şarjlarının aracınızda konforlu ve rahat bir sürüş deneyimine sahip olabilmeniz için üretilen günden güne kendini yenileyen çeşitleri mevcuttur. Bu kategoride aracınızda ihtiyacınız olan araç şarj cihazını bulacağınızı garanti ediyoruz!

Aracınızda ihtiyacınız olan ürün, fonksiyonel kullanım imkanı sunan hem Bluetooth kulaklık hem de mobil cihazınızı şarj etmeye yarayan bir araç şarjı mı? O zaman “MF Product Jettpower 0180 Araç Şarjı & Mono Bluetooth Kulaklık Beyaz” bu ürüne göz atmadan karar vermeyin! 5.0 Bluetooth kulaklık versiyonuna sahip bu ürün 10 metre Bluetooth çekim mesafesine sahiptir. Aracınızda telefonunuz şarj olurken, 3 saate kadar Mono Bluetooth kulaklık sayesinde sevdiklerinizle konuşabilir veya iş görüşmelerinize kesintisiz devam edebilirsiniz. Mono Bluetooth kulaklıklı araç şarjı iOS ve Android işletim sistemleri ile uyumludur. 

Bu ürün dışında farklı modellere de göz atmak isterseniz, bu kategoride yer alan sensörlü Wireless araç şarjını, çakmaklık araç şarj cihazlarını ve tek USB çıkışlı araç şarjlarına bakmanızı da tavsiye ederiz. Seyahatlerinizde yanınızda bulunacak diğer kullanıcıyı da düşünecek olursak birden fazla cihazın şarj edilmesini sağlayan çift USB araç şarjlarını dikkate almanızı öneririz.

Araç Şarj Cihazı Nasıl Kullanılır?

MF Product araç şarjları özel olarak üretilmektedir. Portatif ve kullanışlı yapıları ile dikkat çeken ürünler, montaj gerektirmeden kullanma imkanı sunar. Peki, araç şarj cihazınızı nasıl kullanacaksınız, kısaca bahsedelim;

  • Wireless araç şarj cihazı, mobil cihazınızı yaklaştırdığınızda algılar ve tutamaçlarını açar. Mobil cihazınızı yerleştirdikten kısa bir süre sonra kapanır. Araç içerisinde mobil cihazınızın güvenli ve sabit bir şekilde durmasını sağlar. Mobil cihazınızda, Wireless şarj özelliği var ise; cihazınızı bu esnada şarj etme işlemi başlayacaktır. 360 derece dönebilen tasarımları ile kolay kullanım imkanı sağlar.
  • Çakmaklık girişine kolayca takılan USB kablosu ile hızlı şarj imkanına sahip araç şarjı; yüksek voltaj, kısa devre ve akım korumasına sahiptir. Acil durumlarda aracınızın camını da kırabilen uç kısmı zorlu anlarda yardıma hazırdır. 

MF Product Oto Şarjları

Araç şarj cihazlarımız CE standartlarında üretilmektedir. Şık tasarımları ile konforlu ve güvenli bir kullanım sağlarlar.

Araç şarj cihazı tavsiyesi ve kafanıza takılan her türlü soru için Mono Destek Timi'nden destek alabilirsiniz.

 

 

 

Scroll Top