facebook
Arama
₺100 ve Üzeri KARGO BEDAVA
Kategoriler Kapat

Araç İçin Telefon Tutucu

Günlük hayatta birçok işi telefonlarımız üzerinden yürütüyoruz. Dolayısı ile telefon kullanımını her an her yerden konforlu bir şekilde sürdürmek istiyoruz. Telefonlarımızı korumaya ve daha güvenli bir şekilde kullanmaya yönelik geliştirilen telefon aksesuarları bu anlamda işlerimizi kolaylaştırıyor. Araç içi telefon tutucular, sürüş keyfini artıran önemli telefon aksesuarları olarak dikkat çekiyor. Araç içi telefon kullanımı uygun koşullar sağlanmazsa tehlikeli bir boyuta ulaşabiliyor. Yol tarifi almak veya önemli aramaları yanıtlamak için telefon tutucular, araç ile bağlantımızı koparmadan bize en iyi şekilde destek oluyor. Araç içi aksesuarlarında önemli bir ürün olan telefon tutucu için hemen alışverişe başlayın, yol güvenliğinizi sağlama alın!

Araç Telefon Tutucu Nedir?

Araç içi telefon tutucular, arabanız ile seyahat ederken dikkatiniz dağılmadan sevdikleriniz ile haberleşmek veya navigasyonunuzu fonksiyonel olarak kullanmanıza yardımcı en iyi araç içi mobil aksesuarlar arasında yer almaktadır.

MF Product ailesi en iyi araç içi telefon tutucuları ile aracınızda güvende kalabilmeniz için kapınıza kadar ürünlerinizi güvenle teslim etmektedir. Telefonunuzu sıkıca kavrayan stantlar sayesinde aracınızda tek eliniz ile telefonunuzu kontrol edebilirsiniz. Sert virajlar gibi aracınızda olası tehlikeli durumlarda sıkıştırmalı, mıknatıslı ve daha birçok modele sahip araç içi telefon tutucuları ile telefonunuzun düşmesine engel olabilirsiniz.

Kurulumu ve ayarlanması kolay, montaj gerektirmeyen tasarımları ile MF Product Araç İçi Telefon Tutucuları oldukça pratiktir. Kaliteli malzeme ve birbirinden farklı tasarımları ile dikkat çeken ürünleri hemen incelemeye başla. 

 Araç Telefon Tutucu Modelleri

Telefonunuzu aracınızda güvenli bir şekilde kullanabilmeniz için iPhone ve diğer telefon modelleri ile uyumlu araç içi şarj aletlerine ve araç içi telefon tutucu modellerine bu kategoriden ulaşabilirsiniz.

Arabanızda telefon tutucunuzu nereye koyarsınız?

Araç içi telefon tutucuları farklı takma sistemlerine sahiptir. Bazıları havalandırma gibi ızgaralı yüzeylere sabitlenebilirken bazıları akrobat, teleskopik tasarımları ile aracınızın ön camına güvenli bir şekilde yapışabilir.

MF Product Araç İçi Telefon Tutucu modellerine biraz daha yakından bakalım;

  • Dikiz Aynası Telefon Tutucu

EVA sünger yapıları, özel ABS malzemeleri sahip sağlam formları ile kolay montaj edilebilen, 360 derece dönebilen, sıkıştırılmalı tasarımları ile konforlu kullanım sunan araç dikiz aynanıza sabitlenen, araç kullanıcılarının sıklıkla tercih ettiği araç aksesuarları arasında yer almaktadır.

  • Ahtapot Telefon Tutucu

6 noktalı tutma noktaları ile kendi ekseninde 360 derece dönebilen tasarımlara sahip, yan ve dik kullanım sunan, ahtapot tutucular ızgaralı yüzeylere sabitlenir. Araç havalandırması gibi alanlarda da kullanılabilen bu ürün güvenli bir kullanım sunar.

  • Teleskopik Araç İçi Telefon Tutucu

Çizilmeyi önleyen yumuşak dokuları ve mekanik tutucuları ile aracınızın cam, torpido gibi düz ve pürüzsüz yüzeylerine sabitlenen, teleskobik tutucular vantuzlu tasarımları ile dikkat çeker. Yan ve dik kullanım sunan bu model, kolay montaj edilebilir kullanımıyla sıklıkla tercih edilmektedir.

  • Izgara Klipsli Araç İçi Telefon Tutucu

Izgaralı yüzeylerde kullanım sunan, yer kaplamayan tasarımları ile mekanik tutuculara sahip montaj gerektirmeyen, araç içi telefon tutucularıdır.

  • Mıknatıslı Araç İçi Telefon Tutucu

4 mıknatıslı güçlü manyetik tutucularıyla tüm telefon modelleriniz ile uyumludur. Güvenli sürüş keyfinize ortak, ızgaralı yüzeyler veya vantuz ile sabitlenen çeşitleri, 360 derece dönen tasarımları ile hem telefonunuzun hem sizin güvenliğinizi düşünen araç içi telefon tutucularıdır.

 Araç İçi Telefon Tutucu Fiyatları

Aradığınız modellere yönelik tüm ürünler çeşitli fiyat aralıkları ile tercihinize sunulmuştur. Çeşitliliğine göre, fiyat aralıkları değişen araç içi telefon tutucular tüm uzun ve kısa seyahatlerinizde yanınızda!Tercih edeceğiniz en uygun ve kaliteli tüm araç içi telefon tutucular monofiyat.com’da bütçenize dost fiyatlarla bir tık uzağınızda sizinle!

 

 

Scroll Top