facebook
Arama
₺100 ve Üzeri KARGO BEDAVA
Kategoriler Kapat

Babalar Günü Hediyesi

Toplam 40 adet ürün bulundu.

banner

Babalar Günü Hediyelerini Keşfet

Babalar da şımartılmak ister! Her sene babalar günü yaklaşırken bizi tatlı bir telaş sarıyor. Babasına sürpriz yapmak isteyenler hazırlıklarına günler öncesinden başlıyor. Çünkü babalar günü için seçenekler biraz kısıtlı olabiliyor. Klişe hediyelerin dışına çıkmak ve babana unutulmayacak bir babalar günü hediyesi almak istiyorsan bu sayfada seni birbirinden keyifli armağanlar bekliyor.

2020 için “Babalar Günü” ne zaman diye araştırıyorsan, her sene haziran ayının 3.haftası olarak belirlenen bugün, bu sene 21 Haziran’a denk geliyor. Hediyeni seçmek ve sipariş etmek için hala zamanın var. Hemen ürünlerimizi incelemeye başla!

Babanı Mutlu Edecek Hediyeler Monofiyat’ta!

Hayatımızın her döneminde bize rehber olan, varlığıyla bize güç katan, anılarımızın süper kahramanları babalarımız… Onlar için ne söylesek az kalıyor. Senede bir gün kutlanan bu önemli günde babalar kendini biraz daha özel hissetsin istiyoruz. Bu kategoride sizler için listelediğimiz ürünler babalar gününe özel fırsatlarla adresinize geliyor. Hediye konusunda kararsız kalanlar için seçiminizi kolaylaştıracak hediye fikirlerini de hazırladık. Babalar günü hediye önerilerimize göz atmak için okumaya devam edin.

Babalar Günü Hediye Fikirleri

Oldukça kapsamlı bir şekilde hazırladığımız hediye listemizde yok yok. Babanın ihtiyaçlarına yönelik bir seçim yapabileceğin gibi onun hobilerine uygun ve ona destek olacak ürünleri de tercih edebilirsin. İşte bizim önerilerimiz:

  • Benim babam sporu sever veya spora başlamalı diyorsan bu ürünler tam babana göre!

Sabah koşuları veya akşam yürüyüşleri babanın en sevdiği aktiviteler arasındaysa yanından hiç ayırmayacağı ürünler ile onu desteklemek ister misin? Akıllı bileklik ve saatler bu iş için biçilmiş kaftan mesela. Hem attığı adımları takip edecek hem de telefonuna gelen bildirimleri titreşim özelliği ile gözden kaçırmayacak. Kol bandı ve bel kemerleri ile de telefon anahtarlık gibi spor sırasında onu rahatsız edecek küçük eşyaları taşımasını sağlayabilirsin. Spora başlamayı düşünüyor ama hep erteliyor ise belki de keyifli bir yol arkadaşına ihtiyacı olabilir. Bluetooth kulaklık bu anlamda güzel bir seçim olabilir.

  • Benim babam müziksiz yapamaz diyorsan bu ürünleri kaçırma!

Taşınabilir Bluetooth hoparlörler, TWS kulaklıklar ve daha birçok seçenek müziği gittiği her yere taşımak isteyen babalara özel fırsatlarla burada. Onun en keyifli anlarına ortak olmak istemez misin?

  • Aksiyon ve macera babandan mı sorulur?

Yaşı kaç olursa olsun en heyecanlı aktiviteler onun en büyük tutkusu ise aksiyon kameraları ile babanın maceralarını ölümsüz kılabilirsin.

  • “Arabası babamın kırmızı çizgisidir!” diyenler buraya;

Araç kamerası güvenli bir sürüşün olmazsa olmazı. Seni hep güvende hissettiren babana sen de bir güzellik yap! Sürüş keyfini daha güvenli kılacak araç kameralarına göz at. Dilersen araç telefon tutucuları ile de araba kullanımını daha konforlu kıl.

Babalar Günü Hediye Seçiminde de Monofiyat Seninle!

Babanın hayatını kolaylaştıracak yüzlerce seçenek bu adreste. Babanı mutlu edecek hediyeyi seç, hemen alışverişe başla. Babalar gününden önce hediyen bir tıkla kapında.

 

Scroll Top