facebook
Arama
₺100 ve Üzeri KARGO BEDAVA
Kategoriler Kapat

Toplam 1 adet ürün bulundu.

Bisiklet Aksesuarları

Bisiklet kullananların vazgeçilmez aksesuarlarından telefon tutucu modelleri için doğru adrestesiniz. Daha keyifli ve güvenli bir sürüş için tercih edilen tutucular telefon kullanımını daha konforlu bir hale getirmektedir. Kaydırmaz yüzeyi, ayarlanabilir ve sıkıştırılabilir kolları ile bisiklet sürerken telefonunuzu gözünüzün önünde tutabileceğiniz bisiklet telefon tutucularına bu kategoriden uygun fiyat avantajları ile sahip olabilirsiniz.

Bisiklet Telefon Tutucu Nedir?

JETTPOWER ailesinden yer alan Bisiklet Telefon Tutucu, bisikletlerinizin gidon bölümüne sıkıştırılarak takılabilen üründür.  Bisiklet veya motosiklet kullanırken telefona bakmayı daha kolay bir hale getiren tutucular bu kategoride sizi bekliyor. Seyir halindeyken, telefona bakılması gereken durumlarda rahatlıkla kullanılabilir.

Ülkemizde de yaygınlaşmaya başlayan bisiklet kullanımı, Danimarka’nın başkenti Kopenhag’ın dünyada “en bisiklet dostu şehir” olma unvanına sahip olmasıyla beraber başlamıştır dersek yanlış olmaz diye düşünüyoruz.

İşe bisikletiniz ile gitmek istediğinizde!

Basit ve kurulumu kolay MF Product Bisiklet Telefon Tutucusunu bisikletiniz veya motosikletiniz ile işe gidip gelirken kullanabilirsiniz. Basit kurulumu ile ürünü hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Size yolda kolaylık sağlayacak bu ürün ile telefonunuzdan uzak kalmadan tüm dikkatinizi yola verebilirsiniz.

Şehrin alışılmadık yerlerini bisikletiniz ile gezmek istediğinizde!

Google harita yardımı ile veya telefonunuzda yer alan uygulamalar sayesinde şehrin bilinmeyen sokaklarını bisikletiniz ile gezerken telefonunuz gözünüz önünde olacak. Hem gittiğiniz yerleri haritadan rahatlıkla kontrol edebileceksiniz hem de kolay kullanımı sayesinde bu sosyal gezintinin keyfini çıkaracaksınız.  

Bisiklet kullanımınızı kolaylaştıracak mobil aksesuarları inceleyin, hiçbir yerde bulamayacağınız fiyat avantajlarını kaçırmayın.   

Bisiklet Telefon Tutucu Çeşitleri

MF Product Bisiklet Telefon Tutucu modelleri çizilmeyi önleyen yumuşak dokusu, telefonun düşmesini önleyen sıkı tasarımı ile telefon güvenliğiniz düşünülerek üretilmiştir. Kolay montaj ve ayarlanabilir tasarımları ile en çok tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. 360 derece dönen tasarımları ile rahat ve konforlu kullanım sunmaktadır.

Bisiklet Telefon Tutucusu Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

  •         Korumalı olması

Bisiklet telefon tutucunun her türlü kontrollü sıkıştırmasına rağmen hala telefonunuzun kırılacağını düşünüyorsanız, MF Product Telefon Kılıfları ile telefonunuzu destekleyebilir sonrasında MF Product Bisiklet Tutucunuza takabilirsiniz.

  •         Boyutu

Bisiklet telefon tutucunun boyutunun telefon marka ve modelinize uygun olup olmadığını kontrol ederek almanızı öneririz.

Telefonunuzun marka ve modeline uyumlu bir tutucu seçerseniz, olası sıkıntılı durumlarla karşı karşıya kalmamış olursunuz.

MF Product Bisiklet Telefon Tutucuları www.monofiyat.com ‘da!

 

 

Scroll Top