facebook
Arama
₺100 ve Üzeri KARGO BEDAVA
Kategoriler Kapat

Bilgisayar donanımlarının olmazsa olmaz parçaları artık daha pratik! Kablosuz kullanım imkanı ile kullanıcı dostu olan Bluetooth özellikli çevre birimleri kablo dağınıklığı ve karmaşasına bir son veriyor. Bu yüzden birçok bilgisayar kullanıcısı kablosuz ürünlere yöneliyor. Kablosuz çevre birimleri kolay taşınabilirlik ve hareket özgürlüğü sağlaması bakımından da avantajlı oluyor. Tablet veya diz üstü bilgisayarlar ile çalışırken işlerini daha konforlu ve pratik bir hale getiren Bluetooth klavyeler burada sizleri bekliyor. Portatif taşınabilir boyutları ile ev dışı kullanımlarda da size rahatlık sağlayacak bu ürünlere uygun fiyat avantajları ile sahip olabilirsiniz.

Klavye Nedir?

Klavye, üzerinde bulunan rakamlar ve harflerle bilgisayarlarımıza ya da tabletimize her türlü komutu vermemizi sağlar. Bilgisayarlarımızın en önemli harici donanımları arasında yer almaktadır.

Kablosuz Klavye Nedir?

Kablosuz klavye, Bluetooth, wireless teknolojisi gibi tablet ya da bilgisayarlar ile iletişim kuran klavyedir. Kablo olmadan veri alıp gönderme özelliğine sahiptir.

Özellikleri

Teknolojileri sayesinde son derece güvenilir olan kablosuz klavye, sessiz ve pratik bir kullanım sağlar. Kablo derdi olmadan, istediğiniz alana kolayca taşınabilen ürünlerle gürültü kirliliği olmadan dikkatinizi işinize veya oyununuza daha kolay bir şekilde verebilirsiniz. Ayrıca özel şifreleme sistemleriyle kontrol ve denetim sadece sizde olabilir.

Kablosuz klavyeleri cihaza kurmak ve çalıştırmak oldukça kolaydır. Yalnızca birkaç saniye süren kurulum işlemi sonrasında klavyenizi kullanmaya başlayabilirsiniz. Klavyenize bağlı cihazı değiştirirken, kabloyu takıp çıkarmakla uğraşmak yerine, birkaç tuşla klavyeyi hızlı ve kolay bir şekilde yeni cihaza tanımlayabilirsiniz.

Kablosuz klavye, kullanıcıya istediği her alanda konforlarını bozmadan, kullanım rahatlığı sunmak için tasarlanmıştır. İstenilen her alanda keyifle, stressiz, rahat bir çalışma ortamı sunar.

Dilerseniz koltuğunuzda otururken, dilerseniz uzanırken, dilerseniz çalışma masanızda klavyenizle rahatlıkla çalışabilir, internette sörf yapabilir, yazı yazabilir veya oyun oynayabilirsiniz. Kablosuz klavyeler rahat bir pozisyonda kullanım olanağı sundukları için stressiz ve keyifli bir kullanım deneyimi yaşatırlar.

Çeşitleri

Günümüzde her şey online platformlara taşınmaya başlayınca kablosuz klavye, bilgisayar başında geçirdiğimiz zamanlar ister istemez artış göstermeye başlamıştır. Bilgisayar ihtiyaçlarımız da kullanım alışkanlıklarımıza ve gelişen teknolojiye bağlı olarak giderek artmaktadır.

Bilgisayar ve çevre birimleri kullanıcıysanız ve teknolojiyi seviyorsanız, MF Product Bluetooth Klavyeler tasarımları, fonksiyonları ve kullanım rahatlıkları açısından vazgeçemeyeceğiniz teknolojik ürünler arasındadır. Teknolojinin gelişmesiyle beraber kablosuz klavyeler ve birçok teknolojik ürün, geçmişte kullandığımız ürünlere göre daha pratik, daha hızlı, daha konforlu ve daha kullanıcı dostu hale gelmiştir. Bilgisayarlarımızın olmazsa olmaz ekipmanları MD Product SHIFT ürün ailesinin hızlı, pratik ve ergonomik üyeleri standart ve multimedya ürünleri, Bluetooth ve wireless teknolojisiyle cihazınızla aranızda güçlü bir bağ kurar.

Verimliliğinizi Arttırın!

Kablosuz, özgür ve stressiz bir kullanım sunan, MF Product Kablosuz Klavyeler; bilgisayar, iş, oyun, grafik, yazım gibi amaçlarına uygun olarak farklı tasarımları ile çalışmalarınıza destek olmaktadır. Çalıştığınız her ortama çalışma rahatlığı sunacak wireless ya da Bluetooth klavyeler ile yazılarınızı yazarken, oyunlarınızı oynarken standartlarınızın dışına çıkarak verimliliğinizi daha da arttıracaksınız. İster iş yerinizde ister evinizde kablolarınızın karışmasına hem son verecek hem de birçok kablonun bir arada bulunması ile gözünüzü yoran her şeyden uzak olacaksınız.

Sizi takip eden teknoloji!

Kablosuz klavyeler ile kendinize stressiz ortamlar yaratabilirsiniz. Siz nereye giderseniz, teknoloji de size MF Product Kablosuz Klavyeniz ile eşlik eder. Çizimler yapıyorsanız, işiniz uzun yazılar yazmak ise, web sayfaları arasında gezinmeyi seviyorsanız, ergonomik ve şık tasarımlı MF Product Kablosuz Klavye tam size göredir. Ayrıca bu özel tasarımlı kablosuz klavyelerin istediğiniz pozisyonda rahatlıkla oturabilmenize imkan tanıyor olmalarıyla boyun, sırt, bel, el ve bilek ağrılarınızın önüne de geçebilirsiniz.

Kablosuz Klavye Kullanımı: Cihaza Nasıl Bağlanır?

Pratik kurulum, kolay kullanım!

MF Product kablosuz klavyenizi kullanmak ve kurmak oldukça pratiktir. Bunun için, yalnızca birkaç dakikanıza ayırmanız yeterlidir. Bluetooth klavyenizi bilgisayarınız ile eşleştirmeniz gerekmektedir. Bluetooth’unuzu bilgisayarınıza tanımladıktan sonra, tekrar bağlamanıza gerek kalmayacaktır. Wireless klavyenizi USB bağlantı noktasına, USB bağdaştırıcısını takarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

Fiyatları

Windows, iOS işletim sistemleri ile çalışan Bluetooth, wireless kablosuz klavye, yüzlerce modele, renge ve özelliğe sahiptir. Klavye çeşitleri, klavye yapısına bağlı olarak farklı fiyat aralıklarına sahiptir. Öncelikle ne tür bir klavye alacağınızı belirleyerek, hangi özellikler, hangi tasarımlarda aradığınıza karar vermeniz son derece önemlidir.

Önem sıranıza göre satın alacağınız MF Product Kablosuz Klavyeler www.monofiyat.com aracılığı ile bir tık ötenizde!

 

Scroll Top