facebook
Arama
₺100 ve Üzeri KARGO BEDAVA
Kategoriler Kapat

Çekim Ekipmanları

Çekim ekipmanları günümüzde oldukça popüler. Video ve fotoğraf çekimi için kullanılan bu ürünler, artık birçok sektörün dijital dünyada var olmasıyla daha önemli bir hale geldi diyebiliriz. Ürün fotoğraf ve video çekimleri, kendi youtube kanalınızın çekimi ve canlı yayınlarda telefonu sabitlemek için kullanılan bu ürünler en uygun fiyatlarla bu kategoride sizi karşılıyor. Video ve fotoğraflarınıza daha fazla alan sığdırmak hem de çekimleri profesyonel bir hale getirmek için hemen ürünlerimizi incelemeye başlayın!

Video Görüntülerinde Titreme Derdine Son!

Hobilerinizi daha profesyonel bir hale getirmek için pratik ve uygun fiyatlı ürünlerle tanışmaya hazır mısınız? Video içerikleri üretiyorsanız bu alanda olmazsa olmaz aksesuarların başında gimbal’lar geliyor. Telefonu sabitleyip siz ne kadar hareket ederseniz edin bulanık ve titreme gibi sorunlarla karşılaşmadan net görüntüler elde etmek gimbal tiripodlar ile oldukça kolay. Üstelik hareketi hisseden döner başlığı sayesinde siz hareket ettikçe kamera açısını size göre ayarlayan ürün, titreme derdine son veriyor.

Bluetooth bağlantı ile kontrol edebileceğiniz Gimbal modelleri, oldukça kolay bir kullanım sunuyor. Cihaz üzerinde çekimleri başlatıp yönetebileceğiniz deklanşör tuşu bulunuyor. Hafif ve ergonomik tasarım kolayca taşımaya yardımcı oluyor. İster yatay ister dikey çekim için 3 eksende hareket imkanı sunması size zengin bir alternatif yaratıyor.

Online Dersler için Tek İhtiyacın Tripod Selfie Çubuğu

Pandemi sebebiyle birçok alanda online iletişim de artmış durumda. Okulların evden katılımla devam etmesiyle birlikte, birçok okul dersleri videoya çekerek çözmeyi başardı. Bu da öğretmenler için yeni bir ihtiyacı gündeme getirmiş oldu. Telefondan video çekimleri yapıyor ve her seferinde telefonu nereye sabitleyeceğinizi düşünüyorsanız bu soruna artık son verebiliriz.

Kumandalı ve tripod özellikli selfie çubuğu video çekimlerini kusursuz yapmanız için iyi bir alternatif. Dilediğiniz yere tripod bacakları ile selfie çubuğunu koyabilir, telefonunuzu kıskaçlı alana yerleştirebilirsiniz. Kumandalı olan ürünümüz Bluetooth bağlantı sayesinde kolayca yönetilebilir. Bu da videoyu durdurma ve başlatma gibi süreçleri daha pratik bir hale getirir.

Uygun Fiyatlı Çekim Ekipmanları Tek Tıkla Kapında!

Çekimlerini daha kolay yöneteceğin ürünler, 2 yıl garanti avantajı ile monofiyat’ta seni bekliyor. İsteyene Gimbal isteyene Bluetooth selfie çubuğu! Düşük bütçelerle kendi mini stüdyonuzu kuracağınız bu ürünler hem evde hem de dış çekimlerde oldukça işinize yarayacak. Size daha fazla özgürlük ve hareket imkanı sağlayan ürünler aynı zamanda yaratıcılığınızı da olumlu yönde etkileyecek. Hemen siparişinizi oluşturun, rekabetsiz fiyat avantajlarından yararlanın!

 

Scroll Top