facebook
Arama
₺75 ve Üzeri KARGO BEDAVA
Kategoriler Kapat

Covid-19 Tedbirlerimiz

Koronavirüs salgınıyla mücadele ettiğimiz bu zorlu günlerde hem ekibimizin hem de müşterilerimizin sağlığını korumak için gereken tüm önlemleri alıyor, hijyen kurallarını titizlikle uyguluyoruz.

Evinizden çıkmadan gönül rahatlığıyla alışverişinizi yapabilmeniz için depomuzda, ürün kutularımızda ve sevkiyat aşamasında uyguladığımız hijyen kurallarını siz değerli müşterilerimizle de paylaşmak isteriz;

DEPOMUZDA ALDIĞIMIZ ÖNLEMLER:

Depomuzda ve teslimat sürecinde görevli olan tüm çalışma arkadaşlarımızın her sabah depo girişinden önce ateşleri ölçülüyor ve tavsiye edilen sağlık kontrollerinden geçiyorlar.

Depomuz ise her gün düzenli olarak dezenfekte ediliyor.

ÜRÜN KUTULARIMIZDA ALDIĞIMIZ ÖNLEMLER:

MONOfiyat.com’dan satın aldığınız tüm ürünleri en güvenli ambalaj seçeneğiyle size sunuyoruz!

Amerika Birleşik Devletleri Ulusal Sağlık Enstitüsü'ndeki uzmanların gerçekleştirdiği araştırmaya göre, koronavirüs plastik yüzeylerde 3 güne kadar hayatta kalabiliyor. Bu süre karton kutularda ise sadece 24 saat olarak belirlendi.

Tüm ürünlerimizi COVID-19’a karşı en güvenli malzeme olan karton kutularda sizlere ulaştırırken, aynı zamanda geri dönüştürülebilir bir malzeme tercih ederek doğayı da korumuş oluyoruz.

SEVKİYAT SÜRECİ ÖNLEMLERİ:

Kargo sürecindeki çözüm ortağımız olan Yurtiçi Kargo araçları düzenli olarak dezenfekte ediliyor ve tüm teslimat personeline günlük olarak eldiven ve maske dağıtılıyor.

Yurtiçi Kargo kuryeleri ürünlerimizi müşterilerimize teslim ederken Sağlık Bakanlığı'nın önerdiği en az 1 metrelik sosyal mesafe kuralını titizlikle uyguluyor.

Kargo teslimi sırasında TC kimlik kartları çipli ise temassız okutuluyor, eski tip kimlik kartlarında ise sosyal mesafe kuralına uygun şekilde uzaktan kontrol edildikten sonra, ad-soyad bilgisi alınıyor.

MONOfiyat.com’dan yapacağınız tüm alışverişlerde içiniz rahat olsun!

Sağlık Bakanlığı tarafından tavsiye edilen tüm önlemleri güncel olarak takip ediyor ve titizlikle uyguluyoruz.

COVID-19 tedbirlerimizle ilgili sorularınız için bize 0850 532 19 81 numaralı çağrı merkezimiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Scroll Top