facebook
Arama
₺100 ve Üzeri KARGO BEDAVA
Kategoriler Kapat

Toplam 2 adet ürün bulundu.

Güvenilir ölçümleri ile MF Product dijital tartılar, 180 kg’a kadar tartı hassasiyetiyle kilo kontrolünü kolay bir şekilde yapmayı sağlıyor. Kilo durumunu üzerine çıkmanızla birlikte LED ekranına yansıtan ürünler, vücut sağlığını korumak isteyenler için işlevsel bir kullanım sunuyor.

Dijital Tartı

Ev ve iş yerlerinde sıklıkla karşılaştığımız baskül modelleri, kişisel bakım alanında kilo takibini kolaylaştıran aletlerin başında geliyor. Eskiye nazaran giderek ince bir tasarım kazanan dijital tartı çeşitleri, sade ve şık görünümleriyle kilo ölçümünü pratik bir şekilde yapıyor. Evlerde daha çok banyo ve mutfakta konumlanan basküller, dijital banyo tartısı olarak da adlandırılıyor.

Kilo takibini sürekli kontrol etmek ve sürdürülebilir bir sağlıklı yaşam için dijital tartı modellerini bu kategorimizden bulabilirsiniz.

Diyet ve Spor Sonrası Kilo Takibini Aksatma

Sağlıklı yaşam hedefi için ideal kiloya ulaşmak ve onu korumak oldukça önem taşıyor. Gün içinde tükettiklerimiz bazen istem dışı artabiliyor. Bunu dengelemek için aslında günlük kilo takibi yapmak, normalden fazla bir artış söz konusu ise yediklerimize ve içtiklerimize dikkat etmek gerekiyor. Bunu direkt kilo odaklı düşünmek yerine yaşamınızın bir parçası haline getirdiğinizde yaşam kalitenizde otomatik olarak artmış oluyor.

Dijital tartılar sayesinde kilo ölçümünü her an kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Böylece diyet veya spor sonrası formunuzu korumak için gerekli tedbirleri zamanında almış olursunuz.

Hedeflediğin Kiloya Ulaşmanda Monofiyat Her Zaman Yanında!

MF Product Dijital Tartılar, hassas yapıları ile kilo ölçümünü doğru bir şekilde yapar. Kilo takibi için dijital ölçek güvenilir bir yardımcıdır. Sağlam ve dayanıklı cam malzeme basit bir ayak dokunuşu ile aktif olur. Siz üzerine çıktıktan sonra kilonuzu güvenilir bir şekilde ölçer. Kolay temizlenir cam malzeme, otomatik açılıp kapanır.

Vücudunuzdaki değişimleri kolay bir şekilde evden takip edebilmek için hemen siparişinizi oluşturun. Her zaman stoklu olan ürünlerle siparişinizi zaman kaybetmeden adresinizden teslim almanın avantajlarını yaşayın.

 

 

 

 

Scroll Top