facebook
Arama
₺100 ve Üzeri KARGO BEDAVA
Kategoriler Kapat

Çevirici ve dönüştürücüler, pratik kullanımları ile elektronik alanda en çok ihtiyaç duyulan kablo modelleri arasındadır. Dönüştürücü ve çoğaltıcı kablo modelleri, cihazların birbiriyle olan iletişimini kolaylaştırarak onları daha verimli bir şekilde kullanmanıza olanak sağlamaktadır. Kullanım çeşitliliği sunması, tek bir kablo ile birden fazla cihazı birbirine bağlayarak veya dönüştürerek kullanma özelliği cihazınızdan aldığınız performansı da artırmaktadır. Çoklu kullanım sunan bu ürünler elektronik cihazlarınıza yeni özellikler kazandırmak için adeta biçilmiş kaftandır.

Dönüştürücü

MF Product teknojisiyle üretilen dönüştürücüler, cihazla uyum sağlayarak yüksek kaliteli veri transferi sağlamaktadır. Uygun fiyatla yüksek kaliteyi birarada buluşturan bu dönüştürücüler sayesinde ihtiyacınıza uygun veri transferini güvenli ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Dönüştürücü ürünleri, bilgisayar, akıllı telefon, tablet, televizyon ve monitör gibi pek çok teknolojik cihaza yönelik olarak üretilmektedirler. Bu ürünler, cihazlar arasında kurdukları bağlantılar sayesinde, aygıtlara yeni işlevler kazandırarak, bu aygıtların daha etkin şekilde kullanılmasını mümkün kılar, hayatı kolaylaştırırlar.

Çoklayıcı

Çoklayıcı, analog veya sayısal veri kaynağından birini seçerek o kaynağı çıktı olarak tek bir kanala ileten sisteme denmektedir. Yüksek hızdaki tek bir iletişim devresini daha düşük hızdaki birkaç devreye bölerek, birkaç cihazın aynı anda o devreden yararlanmasına imkan tanımaktadır.

Dönüştürücü ve Çoklayıcıların Kullanım Alanları

Günlük yaşamda farklı kullanım alanlarına sahip olan dönüştürücüler, birçok cihazın en iyi tamamlayıcısıdır. Özellikleri ile birbirinden farklı işlevlere sahip olan bu ürünlerin kullanım alanlarına kısaca değinelim:

  • USB alanın artık yetersiz geliyorsa TYPE-C girişli bir çoklayıcı HUB ile USB port sayını artırabilirsin.
  • Ek HDMI girişine ihtiyacın var veya cihazına HDMI girişi kazandırmak istiyorsan TYPE-C’den HDMI dönüştürücü özelliği olan bir HUB işini kolaylaştıracaktır.
  • Ethernet dönüştürücü, SD ve TF kart dönüştürücü gibi ek özellikleri cihazına eklemek istersen yine TYPE-C girişli bir dönüştürücü ile bunu kolayca halledebilirsin.

Çoklayıcı Çeşitleri

Çoklayıcılar kendi içlerinden de kullanım alanlarına bağlı olarak farklılık gösterebilir. Birçok çoklayıcı çeşidi bulunan çoklayıcıların birkaçına göz atmamız gerekirse;

  •         Ethernet to lightning

Yüksek performanslı bir Gigabit Ethernet ağına bağlanmanıza yardımcıdır. iOS işletim sistemli akıllı cihazlarınız ile uyumludur.

  •         Type-C to hdmi

Type-C to hdmi ile güç çıkışı sağlama, bilgisayarlarınızla aygıt arası veri transferi sağlama, HDMI gibi video çıkışlarına bağlanmanıza yardımcıdır.

  •         Usb çoklayıcı

Bilgisayarınızda yer alan usb girişlerini, MF Product Usb Çoklayıcı sayesinde çoğaltabilirsiniz.

  •         Type-c çoklayıcı

Bilgisayar, tabletlerinizde yer alan type-c girişlerini, MF Product Type-C Çoklayıcı sayesinde çoğaltabilirsiniz.


Çoklayıcı Fiyatları

MF Product Çoklayıcılar; kullanım alanlarının değişkenliği ve özelliklerine göre fiyatlarında farklılık gösterebilir.

Kaliteden ödün vermeden kapınıza kadar gelen MF Product Çoklayıcılar SHIFT ürün ailemizde yer almaktadır. SHIFT ürün ailemize ait tüm MF Product Çoklayıcı Türlerine www.monofiyat.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Scroll Top