facebook
Arama
₺100 ve Üzeri KARGO BEDAVA
Kategoriler Kapat

Duvar Şarj Cihazları

Akıllı cihazların, kısa sürede bataryalarının şarj edilmesini sağlayan duvar adaptörleri tek ve çift USB giriş seçenekleri ile bu kategoride sizleri bekliyor. Ev şarj adaptörü olarak geçen ürünler, prize tak kullan yapıları ile oldukça pratik bir kullanım sunuyor.

Günün büyük bir bölümünü ne kadar bakmayacağız desek de cep telefonlarımız olmadan geçirmiyoruz. Şarjı azalan telefonlarınızı kısa sürede şarj etmek istiyorsanız duvar şarjları size en iyi çözümü sunuyor. Telefonlarınızı MF Product duvar şarjlarının hızlı şarj (Quick Charge) desteği ile şarj edebilirsiniz. Kısa devre koruması, yüksek voltaj ve akım koruma özelliklerine sahip güvenli duvar şarjlarına bu kategoriden sahip olabilirsiniz.

 Duvar Şarj Aleti Nasıl Kullanılır?

Duvar şarj aletlerinin soketleri USB girişlidir. Fakat nadiren de olsa Type-C veya Micro USB olarak da ayrıca şarj soket girişleri bulunmaktadır.

Duvar şarj cihazınıza, telefon, tablet modelinize göre Micro USB, Lightning, Type-C (USB-C) şarj kablonuzu takarak cep telefonunuzu şarj etmeye başlayabilirsiniz.

Duvar Şarjı Modelleri Nelerdir?

MF Product’ta birçok duvar şarj aleti çeşidi bulunmaktadır. İhtiyacınıza göre tek USB, tek USB QC, çift USB, 3 USB, aynı cihazda 1 USB ve 1 Type-C çıkışı, 18W’tan 60’a kadar PD (Power Delivery) desteği bulunan şarj cihazlarına bu kategoriden ulaşabilirsiniz.

Çift USB Duvar Şarjlarının Avantajları

USB port sayılarının fazla oluşu, cep telefonu, tablet gibi birden fazla akıllı cihazı aynı anda şarj etme avantajı sağlamaktadır. Hızlı şarj özelliğini destekleyen MF Product şarj cihazı ile akıllı cihazlarınızı hızlı bir şekilde şarj edebilirsiniz. Power Delivery (PD) MF Product şarj cihazı ile 18Watt’a kadar veya 60 Watt’a kadar enerji transferi yapabilirsiniz.

Avantajları saymakla bitmeyen duvar tipi şarj aletine hemen sahip olmak için www.monofiyat.com ‘a göz atmayı unutmayın!

 

 

Scroll Top