facebook
Arama
₺100 ve Üzeri KARGO BEDAVA
Kategoriler Kapat

Cep Telefonu Ekran Koruyucu

Cep telefonunu daha uzun süre kullanmak ve olası dış etkenlere karşı hazırlıklı olmak için telefon aksesuarları oldukça önemlidir. Telefon aksesuarları içerisinde ekran koruyucular, ekranınızı koruyarak telefon camının kırılmasını önler. Kırılmaz cep telefonu ekran koruyucuları her cep telefonu modeline uygun çeşitleri ile bu kategoride sizleri bekliyor.

Ekran Koruyucu Modelleri

Akıllı telefon modelleri dayanıklılıkta uzun bir yol kat etmelerine rağmen, en pahalı cep telefonları bile dış tehlikelere karşı hassastır. Bu kategoride akıllı telefonlarınızı korumak için, iPhone, Samsung, Huawei, Xiaomi, Oppo ekran koruyucusuna kadar birçok telefon marka ve modeline ait ekran koruyucusuna ulaşabilirsiniz.

Gerçekten bir telefon koruyucusuna ihtiyacınız var mı?

Peki, hangi koruyucuyu seçeceğinizi biliyor musunuz?

“Bu sefer kesin kırıldı!” gibi söylemler size bir yerlerden tanıdık geliyor mu?

Tüm sorularınıza cevapları ve daha fazlasını aşağıda bulabilirsiniz! Öncelikle ekran koruyucu türlerinden biraz bahsedelim sonra çeşitleri, fiyatlarına yakından göz atalım, hadi başlayalım!

Telefon Ekran Koruyucu Türleri

Ekran koruyucu türleri TPU ve temperli cam olarak ikiye ayrılmaktadır. Bu iki terim size şuanda anlaşılmaz gelebilir fakat tüm temel bilgilere bu kategoriden ulaşabileceksiniz.

TPU Ekran Koruyucu

Geliştirilmiş plastik türüdür. TPU ekran koruyucu, çizilme ve yağ gibi dökülmelere karşı korumalıdır. TPU’nun esnekliği düşme veya darbelere karşı koruma sağlayacaktır.

Temperli Cam Ekran Koruyucu

Ekran koruyucularında en iyi korumayı sağlayan cam türüdür. Temperlenmiş veya sertleştirilmiş cam, standart camdan daha güçlü hale getirilmek için geliştirilmiştir. Temperli camlar çok katmanlıdır. Bu nedenle akıllı telefonunuza mükemmel bir ekran koruması sağlayacaktır. Temperli cam, yansıma önleyici, parlama azaltıcı nitelikleri ve parmak izlerini iten kaplaması sayesinde daha net bir görüntü elde etmenize yardımcı olur.

Türlerine göre, Monofiyat’ta hangi ekran koruyucu çeşitleri bulunmaktadır biraz daha yakından inceleyelim.

Ekran Koruyucu Çeşitleri

Bu kategoride 100’den fazla telefon ekran koruyucu çeşidini yakından inceleme şansınız olacak. Telefon modelinize göre seçim yapabileceğiniz ekran koruyucular:

iPhone Ekran Koruyucu

iPhone telefon modellerinize göre, iPhone telefon koruyucular temperli camdan üretilmiştir. Koruyucular, 0.3 mm ekran kalınlığına sahiptir. 2.5D ekran tipi bulunan şeffaf iPhone telefon  koruyucuların yanı sıra siyah renkli full ekranını kaplayan tasarımları ile tam koruma sağlamaktadır. iPhone 6’dan iPhone 11 Pro’ya kadar tüm telefon modellerin için MONOfiyat.com tarafından üretilen ürünler yenilikleri modern tasarımları ile şaşırtacak!

Samsung Ekran Koruyucu

Samsung telefon modellerinize göre, Samsung ekran koruyucu, TPU ve temperli camdan üretilmiştir. Tüm Samsung ürünleri 0.3 mm ekran kalınlığına sahiptir. Özel kesim çerçeveleri ile Samsung Galaxy A50’den Galaxy M40’a kadar tüm telefon modellerin ile uyumlu ürünler telefonuna tam koruma sağlayarak, mükemmel görünüm kazandırır.

Huawei Ekran Koruyucu

Huawei telefon modellerinize göre, Huawei ekran koruyucu, TPU ve temperli camdan üretilmiştir. Özel kesim kenarları sayesinde Huawei telefon modellerine mükemmel görünüm kazandırarak, Huawei Mate 20 Lite’tan P 20 Lite’a, P 30 Lite, P Smart 2019’a kadar tüm telefon modellerine uyumlu olarak üretilmiştir.

Xiaomi Ekran Koruyucu

Xiaomi telefon modellerinize göre, Xiaomi ekran koruyucu, TPU ve temperli camdan üretilmiştir. Mi 8 Lite’tan Redmi Note 7’e, Redmi Note 8’den Redmi Note 8 Pro’ya kadar tüm a Xiaomi ürünler telefon ekranlarınızı full kaplayan tasarımları ile telefonunuza tam uyum sağlayacaktır.

Oppo Ekran Koruyucu

Oppo ekran koruyucu, TPU ve temperli camdan üretilmiştir. Oppo Reno’dan, Ax7’ye, Rx17’den Rx17 Pro’ya, Oppo A9’dan Oppo Reno Z’ye kadar tüm Oppo telefon modellerin için uygun ve tam korumalı olarak üretilmiştir. Oppo telefonlarınıza mükemmel görünüm kazandıracaktır.

Telefon modelerinize uygun ürünü buldunuz peki ekran koruyucuyu nasıl uygulayacağız?

Ekran Koruyucu Nasıl Takılır?

Ekran koruyucunuzu telefonunuza takarken öncelikle parmaklarınızın ve ellerinizin temiz olduğundan emin olmalısınız. Toz ve kir koruyucunuzun düzgün yapışmamasına neden olabilir. Ekran koruyucunun doğru hizalandığından, düğmelere ve özelliklere erişilebilir olduğundan emin olmak için kontrol etmeyi unutmayın. Koruyucu altına hava kabarcığı oluşursa, MONOfiyat’tan aldığınız ekran koruyucuların içerisinde çıkan ekran koruyucu temizleme kiti ile bu kabarcıkları düzeltebilirsiniz. TPU ve temperli cam’dan, tüm telefon modellerinize uygun olarak üretilen MONOfiyat ekran koruyucular telefonunuza kolaylıkla uygulanarak rahatlıkla takılabilmektedir.

Ekran Koruyucu Fiyatları

Satın aldığınız, kullandığınız cep telefonu modeliniz ne olursa olsun bir ekran koruyucuyu değiştirmek, akıllı cihazınızın ekranın kırılmasından daha ucuzdur. Gerçek korumanın yanı sıra ekran koruyucuların tabii ki başka avantajları da vardır. Bu avantajlar, parlama önleyici, yansıma azaltıcı olarak değerlendirilebilir. Tabii genelde bilgisayar ve tabletlerimiz için kullandığımız gizlilik filtrelerini de bu avantajlar arasında dahil edebiliriz. Gizlilik konusunda endişeleriniz var ise, gizlilik filtreli ekran koruyucuları kullanmanızı öneririz. Cihazınız için uygun bir ekran koruyucusu seçmek, gereksinimlerinize bağlı olarak değişkenlik gösterebilir. Bu bilgiler doğrultusunda da satın alacağınız ekran koruyucusunun fiyatları da doğru oranda değişkenlik gösterecektir.

Her telefon modelinize uygun olarak üretilen Jettpower ürün ailesinde yer alan Telefon Ekran Koruyucularını Monofiyat’tan satın alın, bütçenizi koruyun!

Scroll Top