facebook
Arama
₺100 ve Üzeri KARGO BEDAVA
Kategoriler Kapat
banner

En Uzun Gece İndirimleri

Toplam 10 adet ürün bulundu.

21 Aralık En Uzun Gece İndirimleri

Yılın son indirim fırsatını kaçırmak istemiyorsanız bu gece uyanık kalın!

21 Aralık akşamına özel, en çılgın indirimler monofiyat.com’da sizleri bekliyor. Avantajlı bir alışveriş için senenin son fırsatı olan en uzun gece indirimleri çok özel fiyatları ile yüzleri güldürüyor.

Yılbaşı öncesi harika fırsatları kaçırmamak için en uzun gece indirimlerine özel seçtiğimiz 21 yıldız ürünü inceleyin!

En Uzun Gece Ne Zaman?

Kuzey yarım kürede kış gündönümü olarak geçen 21 Aralık günü, gündüzler daha kısa geceler daha uzundur. Bu da global anlamda birçok yerde en uzun gece kampanyaları için muhteşem bir fırsata dönüşmüştür diyebiliriz.

21 Aralık Pazartesi akşamı ülkemizde en uzun gece yaşanacak, yıldızlar ise bu sayfada parlayacak!

21 Aralık En Uzun Geceye Özel 21 Yıldız Ürün ile Tanışın

En uzun gece indirimlerini monofiyat fırsatları ile karşılamaya hazır mısınız?

Bu kampanya da yüzleri güldürecek 21 ürün bulunuyor. Geceyi keyifle kapatmak, indirimleri avantaja çevirmek için 21 Aralık harika bir fırsat.

İşte bu kampanyada sizleri bekleyen ürünler:

 •  Akıllı Bileklik

Hedef kitlesi spor yapan kişiler olan akıllı bileklikler, kalori takibi, kronometre, adımsayar gibi ölçümleri ile günlük yaşamı kontrol etmek için oldukça pratik ürünlerdir. Günlük kullanımda size fayda sağlayacak bu ürünü 21 Aralık indirimimizden yararlanarak alabilirsiniz.

 • Aksiyon Kamera

Hareket halindeki çekimlerin en iyi tamamlayıcısı olan aksiyon kameralar, en uzun gece indirimlerinde sizleri bekleyen ürünlerimiz arasında.

 • Bluetooth Hoparlörler

Farklı model ve tasarımları ile dikkat çeken hoparlörlerimiz ister ev için ister dışarda kullanımlar için taşınabilir speaker arayanları mutlu edecek fiyatlarıyla bu kampanyada!

 • Drone

İnsansız hava aracı son dönemin popüler ürünü Drone’lar, gökyüzünde harika uçuşlar yapmanız için bu geceye özel en iyi fiyatlarla!

 • Playstation Oyun Kolları

Oyun oynamayı seviyor ve oyun kollarını çabuk eskitiyorsanız PS3 ve PS4 oyun kolu da yılın son indirim fırsatlarında sizi bekliyor!

 • Oyuncu Kulaklığı

Oyuncuların en sevilen ekipmanı oyuncu kulaklığı da 21 Aralık gecesine özel, oyun saatlerini daha heyecanlı geçirmek isteyenler için bu sayfada!

 • Powerbank

Taşınabilir şarj cihazları dışarda şarjınız olmadığında en büyük kurtarıcı oluyor. Çantada çok yer kaplamayan modelleri ile powerbank şarj cihazları da 21 Aralık fırsatlarında!

 • Slim Klavye

Slim klavyeler, minimal tasarımları ile oldukça kullanışlıdır. Kolay taşınabilir oluşları ve hafifliği ile çalışmalarınızın en iyi yardımcısı bu klavyelerde en uzun gecenin bitmeyen indirimlerinde sizlerle buluşuyor!

 • Şarjlı Su Pompası

Damacanadan tek tuşla kolay su dolumu için şarjlı su pompası ile tanışmaya ne dersiniz? Bu geceye özel fiyatımız ürünümüzü keşfetmek isteyenlere geliyor!

 • Bluetooth Kulaklık

TWS kulaklık ve spor için en çok tercih edilen boyunluklu kulaklık da en iyi müzik deneyimi için en iyi fiyatlarla bu geceye özel kampanyamızda yerini alan ürünler arasında.

 • Dijital Tartı

Formunu her an takip etmek isteyenler için Dijital tartımız da fazla yer kaplamayan tasarımı ile evlerde yerini almaya hazır!

 •  Yüz Temizleme Cihazı

Kişisel bakımın son yıllardaki en popüler ürünü silikon yüz temizleme cihazları hiçbir yerde bulamayacağınız fiyatlarla en uzun gece indirimlerinde!

En Uzun Geceye Özel En İyi İndirimler Monofiyat’ta Sizi Bekliyor!

Yıldızlar sepetinde… İndirimin en uzun hali bu gece 21 yıldız ürün kampanyamızda. Kampanyamız 21 Aralık sabah saatlerinde başlayıp bir sonraki sabaha kadar devam edecek. Yılın son avantajlı fırsatını kaçırmamak için bu gecenin bitmeyen indirimlerini iyi değerlendirin.

Scroll Top