facebook
Arama
₺100 ve Üzeri KARGO BEDAVA
Kategoriler Kapat

Foto ve Kamera Aksesuarları

Fotoğraf çekmek sizin için bir tutku ise bu hobinizi daha profesyonel olarak yapmanızı sağlayan çekim ekipmanları ile tanışma vakti! Gimbal ve selfie çubuğu gibi yardımcı ekipmanlarla çekimlerinizi destekleyerek daha mükemmel karelere imza atabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken ürünlerimizi incelemek.

Piyasada yer alan benzeri ürünlere ve ünlü markalara paranızı kaptırmadan çok daha avantajlı bir alışveriş keyfi monofiyat’ta sizleri bekliyor. Youtube vb. platformlarda ilgi çeken içerikler üretmek için foto ve kamera aksesuarlarını hemen keşfetmeye başlayın! Vlogger olma yolunda ihtiyacınız olacak ekipmanlarla çekimlerinizi daha profesyonel kılın!

Uzaktan Kumandalı Selfie Stick ile Çekimlerinizi Kolayca Yönetin!

Sosyal medya platformlarıyla birlikte “selfie çekimi” popülaritesini kaybetmeyecek şekilde günlük alışkanlıklarımıza dahil oldu diyebiliriz. En güzel selfie çekimi için herkes neredeyse yarış halinde. Hayatımıza giren bu yeni akımın kullanımı oldukça basit! Cep telefonlarının ön kamerasını açıp doğru şekilde ayarladığınızda güzel öz çekimlere imza atabilirsiniz. Fakat daha geniş açılar yakalamak, bir kareye daha fazla şey sığdırmak söz konusu olduğunda selfie çubuklarını kullanmak daha avantajlı olacaktır. Güzel bir manzarayı arkanıza alıp fotoğraf çektirmek istiyorsanız uzaktan kumandalı bir selfie çubuğu ile çekimlerinizi kolayca yapabilirsiniz.

Tripod özellikli uzaktan kumandalı Bluetooth selfie çubuğu ile fotoğraf ve videolarınızı en iyi şekilde kaydedebilir, anılarınızı ölümsüzleştirebilirsiniz.

Titreşimsiz Net Görüntüler için En İyi Gimbal Modelleri de Burada!

Gimbal modelleri, telefonu yerleştirdiğiniz başlığın döner tasarımı ile size gelişmiş çekim imkanları tanır. Dönebilen başlık, hareket yönünü algılayarak ona göre konumunu ayarlar. Kusursuz ve titreşimsiz çekimler için telefon veya kameranızı yerleştireceğiniz gimbal’lar ile dilerseniz kısa film vb. çekimler de yapabilirsiniz.

Dengeleme halkası anlamına gelen gimbal’lar, düzlemsel motorlara sahiptir ve 3 eksenli çalışma mantığıyla titreşim olmadan hareketleri dengeler. Oluşabilecek titreşimi önlemek için titreşimin aksi yönünde hareket sağlayan ürünler, günümüzde fonksiyonel bir cep telefonu aksesuarı olmuştur. Aksiyon kamerası ile de rahatlıkla kullanabileceğiniz gimbal çeşitleri için doğru adrestesiniz.

Tripod Telefon Tutucular Çekimleri Daha Pratik Bir Hale Getir!

Tripod tutucular, fotoğraf veya video çekimlerinde telefonun sarsıntı gibi durumlarını önler telefonu güvenle sabitlemek için idealdir. Pratik kullanımları ile oldukça kullanışlı olan tripod tutucular sayesinde, video ve film izleme aktivitelerini de rahatlıkla yapabilirsiniz.

 

Scroll Top