Arama
banner
Kategoriler Kapat

Gençlik Haftası

Gençlik Coşkusunu Monofiyat ile Yakalamaya Hazır mısın?

Gençlik Haftası’na özel indirimler ve kampanyalardan yararlanmak için ille de genç olmaya gerek yok! Gençler ve genç hissedenler için hazırladığımız bu kampanyada birbirinden enerjik ürünler seni bekliyor.

Gençlik Haftası Nedir?

Gençlik haftası, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramını da kapsayan 15-21 Mayıs haftası gençlik haftası olarak biliniyor. Gençlere armağan edilen bu haftayı taçlandıracak fırsatlar ile karşınızdayız!

Gençlik Haftasına Özel Fırsatları Keşfet!

  •        Jettpower Ürünleri ile Enerjine Enerji Kat!

7’den 70’e tüm ürün gruplarımız Gençlik Haftası’nda bu kategori de sürpriz indirimlerle seninle buluşmaya devam ediyor. Takipte kalman önemli, haftaya özel ürünler stoklarla sınırlı olacak!

Şarj kabloları ve Powerbank’ler telefonunun enerjisini yerine getirirken senin de enerjinin yerinde olmasını sağlayacak. Telefonun koruması da emin ellerde, telefon aksesuarları kategorisinde yer alan telefon ekran koruyuculardan, telefon kılıflarına, araç şarjlarından, araç telefon tutucularına tüm aksesuarlar telefonun için biçilmiş kaftan!

  •        Acoustik Ürünleri ile Müzik Hep Hayatında!

Kulaklık, Speaker ve karaoke mikrofondan oluşan Acoustic ürün ailesi, hem müzik dinlemeyi hem de söylemeyi sevenleri bekliyor. Müziğini ister kulaklığından ister Bluetooth Speaker’ından dinle; dilersen karaoke mikrofonlarla sevdiğin parçalara eşlik et. Neşeli anlarının vazgeçilmezi olacak bu fırsatı kaçırma!

  •        Wear Ürünleri Hayatına Hareket Katacak Fırsatlarla Burada!

Akıllı saat ve bileklikler ile her daim genç hissedeceğin özellikler seninle. Kalori ölçer, adımsayar, antrenman modu gibi fonksiyonlara sahip Wear ürünleri seni her an hareketli olmaya motive ediyor. Zaman belki hızlı geçiyor ama ona en iyi şekilde ayak uyduracağın fırsatlar wear ürünlerinde seni bekliyor.

  •        Allure Ürünleri ile Zamana Meydan Oku!

Formda kalmana yardımcı dijital tartılar ve masaj aletleri ile hem bakımlı kal hem de genç görünümünü koru. Zamana meydan okuyacağın bu fırsatlarda bir tıkla kapında!

  •        Strike Ailesi ile Oyunlar Hem Daha Konforlu Hem de Daha Keyifli!

Sana konforundan ödün vermeden doyasıya oyun keyfini yaşatacak birbirinden farklı Mouse’lar, klavyeler, Mouse Pad’ler ve kulaklıklar Strike ailesinde seni bekliyor! Oyun performansını da en üst düzeye çıkartacak ürünlerle oyunun yıldızı sen olacaksın.

 

  •        Fit N Joy Ürünleri ile Koşu ve Yürüyüşlerine Konfor Kat!

Koşu ve yürüyüşler benim için vazgeçilmez diyorsan Fit N Joy ailesinin üyeleri ile tanışmalısın! Fonksiyonları, şık ve pratik kullanımlarıyla yanından ayıramayacağın MF Product Koşu Kol Bantları ve Koşu Bel Kemerleri en sevdiğin yürüyüş arkadaşın olacak.

Haydi sende gençliğine enerji katacak ürünlerimize göz at!

 

 

Scroll Top