facebook
Arama
₺100 ve Üzeri KARGO BEDAVA
Kategoriler Kapat

Happy Hour

Toplam 112 adet ürün bulundu.

banner

Her Cuma İple Çekilen Happy Hour Aktivitelerine Bir Yenisini de Biz Ekliyoruz!

Yoğun geçen haftanın stresini ve yükünü atmanı sağlayacak en keyifli ürünler her Cuma 15.00-18.00 arası burada seni bekliyor. Ofiste işlerini kolaylaştıracak ürünler, hafta sonunu daha keyifli kılacak oyuncu aksesuarları, spor aktivitelerinin olmazsa olmazı akıllı bileklikler ve müziksiz yapamayanların vazgeçilmezi Speaker’lar, o haftaya özel fırsatlarla sizinle buluşuyor. Sürpriz indirimler ve her hafta değişecek ürün grubu ile haftayı keyifle tamamlayacağın fırsatlar Happy Hour’la adresine geliyor.

Happy Hour Nedir?

Mutlu saatler olarak çevireceğimiz “Happy Hour”, büyük şirketler ve ofislerin Cuma günleri öğleden sonraki belirli saatlerde bir arada olduğu zamana verilen addır. Bu zaman aralığında çalışanlar iş yoğunluğuna ara verir ve hep birlikte daha keyifli anlar geçirir. Kısacası happy hour için Cuma günlerine özel şirketlerde keyifli aktivitelerin planlandığı bir zaman aralığıdır diyebiliriz.

Happy Hour ile Her Cuma Eğlenceli Fırsatlar Monofiyat.com’da!

Hafta sonu planlarına dahil edebileceğin en keyifli ürünleri özenle seçtiğimiz Cuma fırsatları hem cebini hem yüzünü güldürecek. Sen de bu fırsatlardan yararlanmak istiyorsan her Cuma 15.00’te bize katılmaya hazır mısın? Tek tıkla kolay sipariş ve 50 TL üzeri kargo bedava avantajıyla seçtiğin ürünler en kısa sürede kapında.

Şirketin happy hour yapmıyor diye üzülme hemen alışverişe başla! Eğlenceyi monofiyat ürünleri ile ikiye katla.

Scroll Top