facebook
Arama
₺100 ve Üzeri KARGO BEDAVA
Kategoriler Kapat

Huawei Ekran Koruyucular

Saydam ve ince yapısı ile telefonun ekranına yapıştırılan, ekran koruyucular telefonun çizilme ve kırılmalara karşı daha dayanıklı olmasını sağlıyor. Telefonunuzun kullanım ömrünü adeta etkileyen bu telefon aksesuarları, telefon kılıfı modelleri ile birlikte güvenliğinizi en iyi şekilde tamamlıyor. Huawei telefon modelinize uygun ekran koruyucular ve kılıf modelleri ile telefonunuzu gözünüz arkada kalmadan kullanacaksınız!

Huawei Telefona Uygun Ekran Koruyucular ile Güvenli Kullanım

Cep telefonu ekran koruyucu, telefon ekranının kırılmasını önlemek gibi önemli bir görevi üstleniyor. Kırılmaz cep telefonu ekran koruyucuları, ekran hassasiyetini etkilemeden darbelere karşı iyi bir kalkan oluyor. Huawei telefonuna uygun ekran koruyucu modellerini farklı ürün alternatifleri ile bu kategoriden bulabilirsiniz.

Cam ekran koruyucu modelleri ve renkli koruyucuların yanı sıra, klasik temperli cam koruyucularını her modele uygun tasarım seçenekleri ile alabilirsiniz. Telefon ekranını kaplayan koruyucular, size varlığını hiç hissettirmez ve görüntü kaybı yaşatmaz.

Huawei Ekran Koruyucu Çeşitleri

MF Product ekran koruyucular, kaliteli tasarımları ile telefonunuzun görünümünü etkilemeden korur. Huawei P20 Pro, Huawei P20 Lite ve Huawei P30 Lite için aradığınız koruyucu modellerini uygun fiyat avantajları ile yakalayabilirsiniz.

Kolay uygulanabilir MF Product ekran koruyucular, uygulama kiti ile birlikte gelir. Sertlik derecesi 9H olan ürünler yüksek koruma sunar. Günlük kullanımda konfor sağlayan koruyucu çeşitlerini Huawei telefon kılıfları ile de tamamlayarak güvenliğinizi artırabilirsiniz.

Scroll Top