facebook
Arama
₺100 ve Üzeri KARGO BEDAVA
Kategoriler Kapat

iPhone Ekran Koruyucu

Yeni bir telefon aldığımızda ona gözümüz gibi bakıyoruz. Telefonlarımızın mümkün olduğu kadar ilk günkü gibi bozulmamış durumda kalmasını istiyoruz. Kutusundan çıkarttığımızdaki gibi parlak ve temiz bir görüntü hepimizin beklentileri arasında bulunuyor. Bu yüzden onu korumak için tüm önlemleri alıyoruz.

Monofiyat.com’daki iPhone ekran koruyucular, cep telefonunuza mükemmel görünüm kazandırmaya yardımcı olacaktır. iPhone ekran koruyucular telefon modelinize göre değişik formlarda, malzemelerde ve çeşitlerde üretilmektedir. 2.5D ekran tipi ekran koruyucu, siyah full kaplama ekran koruyucu, özel kesim çerçeveli ekran koruyucu, gizlilik filtreli iPhone ekran koruyucularına bu kategoriden ulaşabilirsiniz.

Hassas Ekran Deneyimi, Mükemmel Koruma

Ekranı tam kaplayan MF Product koruyucular, özel uygulama kiti ile birlikte gelir. Kolayca uygulanabilen bu ürünler ekran kullanma hassasiyetini etkilemez. Dokunmatik ekranı etkilemeyen 0.3 mm kalınlık, privacy ekran filtresi telefon kullanma konforunu artırır. Darbe ve çizilmelere karşı yüksek koruma, güvenli bir şekilde telefonunuzu kullanmanızı sağlar.  

iPhone Ekran Koruyucu Çeşitleri

MF Product iPhone ekran koruyucuların tümü temperli camdan üretilmiştir. Peki nedir bu temperli cam?

Temperli Cam: Güçlendirilmiş, kırılmaya daha fazla dayanıklı cam türüdür. Kısacası, güvenli cam anlamına gelir. Özellikle talep gören ve aranan iPhone ekran koruyucular arasında yer almaktadır.

Monofiyat.com’da iPhone ekran koruyucularının 0.3 mm ekran kalınlığı bulunmaktadır. Dokunmatik ekran hassasiyetinize müdahale etmeyecek incelikte olan bu ekran koruyucular sıklıkla tercih edilen modeller arasında yer almaktadır.

2.5D ekran tipi bulunan, iPhone ekran koruyucularının kenarlarının kıvrım açısını gösterirken, siyah renkli full ekranı kaplayan iPhone ekran koruyucuları da ekranını tam kaplayan yapıları ile tercih edilen ekran koruyucular arasında yer almaktadır. Telefon modelinize özel kesim çerçeveleri ile tüm iPhone ekran koruyucularımız tam da aradığınız yapıdadır.

Günlük Kullanım için En İdeal Seçim

Ve en çok tercih edilen modeller arasında yer alan gizlilik filtreli ekran koruyucular, iPhone 7, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 8 Plus, iPhone Xs, 11 Pro gibi telefon modelleriniz için özel olarak üretilmiştir. Gizlilik filtreli ekran koruyucular, telefon ekranınızın bilgilerinin gizliliğini sağlayarak, metroda, otobüste, yolda, işyerinde, okulda kısacası bulunduğunuz her yerde meraklı bakışlara maruz kalmadan telefonunuzu güvenle kullanmanızı sağlamaktadır.

MF Product iPhone ekran koruyucular hem iPhone telefonunuzu hem de bütçenizi korur!

 

Scroll Top