facebook
Arama
₺100 ve Üzeri KARGO BEDAVA
Kategoriler Kapat

Oyun sitilini en iyi şekilde tamamlayacak ışıklı gaming mousepad’ler, aydınlatma efekti ile oyunlarını daha keyifli kılmaktadır. Işıksız ortamlarda sana kolaylık sağlayacak ışıklı tasarım, oyun hızını destekleyen yüzeyi ile kontrolü elinin altında tutmak için idealdir. Oyun performansını pürüzsüz yüzeyi sayesinde üst seviyeye çıkaracak MF Product ışıklı gaming mousepad’ler için avantajlı fırsatları hemen keşfetmeye başla!

Işıklı Gaming Mousepad Nedir?

Işıklı Gaming Mousepad, bir bilgisayar faresinin hareketini ve işleyişini arttıran düz bir yüzeydir, diğer bir deyişle fare yastığıdır. Oyun tutkunları için diğer ekipmanlar kadar ışıklı bir mousepad almak da en zor seçimlerden biridir. Teknolojinin gelişmesiyle, mousepad çeşitleri de farklılar göstermektedir. Işıklı fare yastığı, şık tasarımı ve RGB LED aydınlatmasıyla oyun severleri farklı bir boyuta taşırken, oyun keyfini de ikiye katlayacaktır.

Yeni bir ekipman alırken neden aldığınızı bilmemek, yapılacak en büyük hatadır. Bu nedenle siz gamer’lar için hazırladığımız, ışıklı mousepad seçerken nelere dikkat edilmesi gerektiği ile ilgili yazımızı okumanızda fayda var.

Işıklı Gaming Mousepad Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Herkesin masa ve sandalye yükseklik tercihleri, oturma pozisyonları, kol duruşları ve mouse tutuşları farklıdır. Bazıları konfor için bileklerinin altında daha fazla dolgunluk tercih edebilir. Yani ideal kalınlık son derece önemlidir. MF Product ışıklı mousepad ürünleri, her oyuncuya hitap eden kalınlıktadır ve kol ve bilek için yüksek konfor sunmaktadır.

İdeal boyut da olmazsa olmazlardan. Masanız küçük ya da büyük, masaüstü belki de dizüstü bilgisayar kullanıyorsunuz. Kullanım alanınız sınırlı veya değil. Işıklı mousepad’inizi kullanırken hep aynı yerde ve aynı açıda durmuyorsunuz. İşte bu noktada MF Product ışıklı gaming mousepad’ler hem günlük kullanım için hem de çoğu oyuncu için en iyi seçimleri sunuyor.

Sizce de kullanım sırasında, hele de oyunun en heyecanlı yerindeyken ışıklı mousepad’in toplanması ya da dengesiz durması gibi problemlere bir son vermenin zamanı gelmedi mi? Eğer kalın, sık dokulu kumaştan oluşan ve daha fazla bilek konforu sunan ışıklı mousepadlerimizi tercih ederseniz, dengesiz bir yerleşimden de kurtulabilirsiniz. 

MF Product ışıklı gaming mousepad’ler, DPI tercihlerine göre yüksek ve düşük mouse manevralarını ve bilek hareketlerini destekler.

Lazer sensörler için ideal ve en az sürtünmeyi isteyenler için de ürünlerin yüzeyi son derece uygundur. Oyunseverler için özel olarak üretilen bu tür ürünler, RGB LED aydınlatma sayesinde karanlık ortamlarda da keyifle oyun oynama imkanı sunar.

Soyulmayan ışıklı mousepad artık hayal değil! Elinizin alıştığı ışığıyla da gönlünüze taht kuran bir mousepad’i atmanın ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, ürünlerimizi özel dikişli kenarlarla tasarlıyor, köşelerin yıpranmasını ve aşınmasını neredeyse imkansız hale getiriyoruz.

 

Scroll Top