facebook
Arama
₺100 ve Üzeri KARGO BEDAVA
Kategoriler Kapat

Mousepad Nedir?

Mousepad, bir bilgisayar faresinin hareketini ve işleyişini arttıran düz bir yüzeydir, diğer bir deyişle fare yastığıdır. Oyun tutkunları için diğer ekipmanlar kadar mousepad almak da en zor seçimlerden biridir.

Yeni bir ekipman alırken neden aldığınızı bilmemek, yapılacak en büyük hatadır. Bu nedenle siz gamer’lar için hazırladığımız, mousepad seçilirken nelere dikkat edilmesi gerektiği ile ilgili yazımızı okumanızda fayda var.

MousePad Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Herkesin masa ve sandalye yükseklik tercihleri, oturma pozisyonları, kol duruşları ve mouse tutuşları farklıdır. Bazıları konfor için bileklerinin altında daha fazla dolgunluk tercih edebilir. Yani ideal kalınlık son derece önemlidir. MF Product mousepad ürünleri, her oyuncuya hitap eden kalınlıktadır ve kol ve bilek için yüksek konfor sunmaktadır.

İdeal boyut da olmazsa olmazlardan. Masanız küçük ya da büyük, masaüstü belki de dizüstü bilgisayar kullanıyorsunuz. Kullanım alanınız sınırlı veya değil. Mousepad’inizi kullanırken hep aynı yerde ve aynı açıda durmuyorsunuz. İşte bu noktada MF Product mousepad’ler hem günlük kullanım için hem de çoğu oyuncu için en iyi seçimleri sunuyor.

Sizce de kullanım sırasında, hele de oyunun en heyecanlı yerindeyken mousepad’in toplanması ya da dengesiz durması gibi problemlere bir son vermenin zamanı gelmedi mi? Eğer kalın, sık dokulu kumaştan oluşan ve daha fazla bilek konforu sunan mousepadlerimizi tercih edereniz, dengesiz bir yerleşimden de kurtulabilirsiniz. 

MF Product mousepad’ler, DPI tercihlerine göre yüksek ve düşük mouse manevralarını ve bilek hareketlerini destekler.

Lazer sensörler için ideal ve en az sürtünmeyi isteyenler için de ürünlerin yüzeyi son derece uygundur.

Soyulmayan bir mousepad artık hayal değil! Elinizin alıştığı bir mousepad’i atmanın ne kadar zor olduğunu biliyoruz. Bu nedenle, ürünlerimizi özel dikişli kenarlarla tasarlıyor, köşelerin yıpranmasını ve aşınmasını neredeyse imkansız hale getiriyoruz.

 

Scroll Top