facebook
Arama
₺100 ve Üzeri KARGO BEDAVA
Kategoriler Kapat

Günümüzde her ne kadar kablosuz teknoloji giderek yaygınlaşsa da kablolar hayatımızın birçok alanında bizimle olmaya devam ediyor. Elektronik cihazların elektrik enerjisini iletme işlemleri ağırlıklı olarak kablolar aracılığıyla gerçekleşiyor. Her gün en çok kullandığımız cihazların başında gelen bilgisayarlar, cep telefonları ve tabletler şarj, USB ve HDMI kabloları ile daha etkin bir performans sağlıyor. Veri aktarımı ve şarj işlemleri için olmazsa olmaz kablo çeşitlerini uygun fiyat avantajları ile bu kategoriden bulabilirsiniz. Dayanıklı kablo tasarımlarıyla dikkat çeken MF Product kablolar ile tanışmak için hemen ürünlerimizi incelemeye başlayın!

Kablo

Ofislerimizde, evlerimizde sıklıkla ihtiyaç duyduğumuz kabloyu, bazen elektrik akımını akıllı cihazlarımıza aktarabilmek için, bazen ise veri transferlerimiz için kullanmaktayız. Kullanım alanlarına bağlı olarak farklı çeşitlerde kablo modelleri bulunmaktadır.

Kablo Çeşitleri

  • HDMI Kablo

 Görüntü aktarımı sağlayan kablo türüdür.

  • Printer Kablo

 Elektronik ortamlarda yer alan tüm verilerin transferlerini sağlamamıza yardımcı kablo türüdür.

  •  Uzatma Kablosu

Elektrik prizlerinin yetmediği durumlarda kullandığımız 3’lü, 6’lı gibi seçenekleri bulunan 15 metre, 50 metrelere kadar uzayabilen uzatma kabloları ile yetersiz olan elektrik transferlerine yardımcı olan kablo türüdür.

  •  Network Kablo

 Ağ birleşenleri arasında bağlantı kurup, veri aktarımını sağlayan kablo türüdür.

Kablolar, günlük hayatımızı kolaylaştırmaya yardımcıdır.

Kablo Fiyatları

Ürünler öncelikle kullanım alanlarına, ürün modellerine ve özelliklerine göre fiyatları da çeşitlilik göstermektedir. MF Product kablo türleri uygun fiyat avantajı ile her zaman yanınızda!

MF Product kablo türlerinden şimdi satın almak için hemen sipariş verebilirsiniz.

 

 

Scroll Top