facebook
Arama
₺100 ve Üzeri KARGO BEDAVA
Kategoriler Kapat

Toplam 1 adet ürün bulundu.

Kablolu Hoparlör Sistemleri

Dilimize Fransızcadan giren bir kelime olarak hoparlör, yüksek konuşan ses anlamına gelmektedir. Müzik denilince olmazsa olmaz araçların başında gelen bu ürünler, elektrik sinyallerini sese dönüştürerek bize iletir. 1925 yılından beri hayatımızda olan hoparlörler, gelişen teknoloji ile birlikte farklı özellikler de sunabilmektedir.

Ev sistemleri için olsun, bilgisayar kullanımı için olsun birçok alanda sesi daha güçlü duyabilmek hoparlörler aracılığıyla oldukça kolay. Kablolu hoparlör ve daha fazlası için en uygun fiyatlı ürünler monofiyat’ta sizlere sunuluyor.

Hoparlör Seçerken Nelere Dikkat Etmeli? 

  •         Kullanacağınız Alanın Büyüklüğü

Hoparlör seçerken, evinizin konumuna ve kullanacağınız alanın büyüklüğüne dikkat etmelisiniz. Kurulum yerleri sabitleneceği için sık sık yer değiştirmek sizi yorabilir.

  •         Teknolojiyi Takip Edin

Teknolojiye bağlı gelişen trendler ile üretilmiş olması her zaman tercihinizi yaparken ilk bakmanız gereken özellikler arasındadır. Hoparlör çıkışı, subwoofer özelliğiinin olup olmaması, kolay taşınabilirlik, hoparlör gücü gibi özellikler mutlaka incelenmelidir.

Hoparlör Çeşitleri Nelerdir?

Müzik severler tarafından dikkat edilen fonksiyonel modeller ve çeşitler aşağıdaki gibidir; 

  •         2+1 Hoparlör Modelleri

Odanızda müzik keyfi!

Daha küçük alanlarda kullanılan 2+1 hoparlörleri, 3.5mm girişe sahip tüm cihazlarla uyumludur. Cihazlarınıza kolay bir şekilde bağlayarak kullanabilirsiniz. Dizüstü bilgisayarınızdan, akıllı telefonlarınızdan dinlediğiniz tüm müzikleri, izlediğiniz tüm dizileri iyi ses kalitesi ile dinlemenize, izlemenize yardımcı olan bu ürünler evin her alanında kullanıma uygundur.

 

  •         4+1 Hoparlör Modelleri

Evinizde güçlü ses!

Güçlü, net, canlı ses kalitesi ile evinizi, ofisinizi en sevdiğiniz parçalarla renklendirmenize yardımcıdır. Uzaktan kumanda yardımı ile rahatlıkla kontrol edebilirsiniz.

  •         5+1 Hoparlörler

Modern ev sineması!

Evinizde sinema keyfinizi, sevdiğiniz müzikleri, podcastlerinizi rahatlıkla dinlemenize, işitsel bir festival yaşamanıza yardımcıdır.

  •         SOUND BAR

Evinizin yeni tarzı!

Zarif tasarımları ile göz dolduran Sound Bar’lar, evinizin veya ofisinizin en geniş alanında bile mükemmel stereo bir ses deneyimi yaşatacaktır. Sound Bar’lar ses kaynaklarına kablo, bluetooth ve Wi-fi ile bağlanabilirler. Ev sinema sistemleri gibi yer kaplamayacak, evinizin tarzını da değiştirecektir.

  •       1+1 Bilgisayar Hoparlörleri

Masaüstü deneyimi!

Dizüstü, masaüstü bilgisayarlarınızda rahatlıkla kullanabileceğiniz MF Product Bilgisayar Hoparlörleri ister oyun oynarken ister dizilerinizi, filmlerinizi izlerken size en iyi şekilde eşlik edecektir.

Hoparlör Sistemleri Fiyatları

Evlerinizde, ofisinizde sıklıkla ihtiyacınız doğrultusunda tercih ettiğiniz hoparlörler ürün özelliklerine bağlı olarak değişkenlik göstermektedir.

Model çeşitliliğiyle bütçenize uygun olarak üretilen MF Product Hoparlör Sistemleri avantajlı fiyatlarıyla bir tık uzağınızda!

 

 

 

 

 

 

 

Scroll Top