facebook
Arama
₺100 ve Üzeri KARGO BEDAVA
Kategoriler Kapat

Kablolu Kulak İçi Kulaklık Fiyatları ve Modelleri

Toplam 45 adet ürün bulundu.

Kablolu Kulak İçi Kulaklık ile Kesintisiz Müzik

Pratik kullanım sunan kulak içi kulaklıklar, müzik akışını hiç kesmeden dilediğin her yerde yaşayabilmeni sağlıyor. Cep telefonu ile müzik dinlerken, çalışırken bilgisayarından veya telefon ile görüşme yapacaksan kulak içi kulaklıklar birçok alanda kullanım imkanı sunuyor. Bu kategoride farklı renk çeşitleri ve dayanıklı kablo tasarımı ile seni birden fazla model bekliyor.

Kulak İçi Kulaklık Nedir?

Kulak içi kulaklık, kulağınızın iç bölgesine sabit bir şekilde yerleşerek, sesi doğrudan kulağınızın içerisine gönderir. Kulaklıklar, akıllı cihazlarımızın en sık kullanılan aksesuarları arasında olup, kablolu kulak içi kulaklıklar; rahat, taşınabilir kulaklıklar olması nedeni ile sıklıkla tercih edilen modeller arasındadır. Kulak içi kulaklık, kulağınızın iç kısmına yerleşmesi nedeni ile çevreden bağımsız bir halde dinlediğiniz müzikte tüm sesleri yakalamanıza yardımcıdır. Dış gürültüyü bastırmak için sesin fazla açılmasına da gerek kalmayacaktır.

Kablolu Kulak İçi Kulaklıklar Nasıl Doğru Takılır?

Kulak içi kulaklıklar, hareketlerimizden veya kulak şeklimiz nedeni ile kulağımızdan rahatlıkla düşebilmektedir. Bu nedenle, kablolu kulak içi kulaklığınızı direk takmak yerine kulağınızın arkasından, etrafından sararak takmayı denemenizi öneririz. Kablo hem kulağınızdan arkasından sarkacak hem de kulağınızdaki baskıyı azalacaktır.

Kablolu Kulak İçi Kulaklık Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

  •         Malzeme kalitesi, tasarım

Önce ergonomi! Kulak içi kulaklığınızı, kulağınıza taktığınızda özellikle müzik dinlerken müziğin ritmini yakalayamamanıza neden olacaktır. Tasarımı için tarzınıza güvenin!

Sonra malzeme kalitesi! Kulak içi kulaklığınızın malzemelerinin kalitesi, kulaklık süngerinin yumuşaklığı, kablosunun karışmalara ve kopmalara karşı dayanıklı olması tekrar tekrar kulaklık alma derdinden sizi kurtaracaktır.

  •         Frekans Aralığı (Hz)

Hangi frekans aralığında ses üretebileceğini göstermektedir.

20 - 22.000 Hz : Tiz sesler

15 - 20.000 Hz: Bas sesler

20 - 24.000 Hz: Çok tiz sesler

15 - 24.000 Hz : Bas ve tiz

6  - 24.000 Hz: Bas ve tiz daha iyi

  •         Empedans Değeri (Ohm)

Kulaklığın ne kadar güçlü ses verdiğini göstermektedir. Kulaklığı hangi müzik cihazında kullanacağınızı düşünerek hareket etmenizi öneririz. Örnek olarak, MP3 gibi cihazlarda yeterli müzik seviyesi için, küçük empedans değerli kulaklıklar tercih edebilirsiniz. 

  •         Maksimum Güç Seviyesi (Mw)

Müzik çalardan gelen güçlü sese kulaklığın verdiği tepkidir. Güç seviyesi ne kadar yüksekse o kadar tok sesler alabiliriz.

  •         Ses Hassasiyeti/Basınç Seviyesi (dB)

Sesin şiddetidir. Yalıtım ve ses sürüsünün kalitesi ile bağlantılı olarak, sesten alacağımız kalite ve haz da değişkenlik gösterebilir. Yüksek olan ses her zaman iyi bir ses sunmayacaktır.

Kablolu Kulak İçi Kulaklık Fiyat Aralıkları Nelerdir? 

Kullanım alışkanlıklarınıza ve teknolojisinin gelişimine de bağlı olarak değişebilecek yukarda belirttiğimiz teknik özelliklerle beraber birçok kulak içi kulaklık modelleri bulunmaktadır. Kulak içi kulaklıkların fiyatları da sahip olduğu teknik özelliklere göre değişmektedir. Güzel bir müzik deneyimi için en önemli faktörlerden bir diğeri ise müziği nereden dinlediğimiz ile alakalıdır.

Teknolojiye bağlı olarak, kablosuz kulaklıklara rağmen, kablolu kulak içi kulaklıkların tercih edilmesinin en büyük avantajları; ses kalitelerinin yüksek olması, kolay kullanıma sahip olması şarj edilmeye ihtiyaç duyulmamasıdır.

En iyi kablolu kulak içi kulaklığı seçmek için doğru adrestesiniz! Hemen size en uygun kulaklığı seçin ve müziğin keyfini sürün!

 

 

 

Scroll Top