facebook
Arama
₺100 ve Üzeri KARGO BEDAVA
Kategoriler Kapat

Toplam 8 adet ürün bulundu.

Kablolu Kulak Üstü Kulaklık

Kablolu kulak üstü kulaklık satın almak için uygun fiyat ve işlevsel özellikler sunan MF Product kulaklıklar, müzik tutkunu desteklemeye geliyor. “Müziksiz asla yapamam” diyenlerin favori kulaklığı kablolu kulak üstü kulaklıklar, mükemmel ses kaliteleri ile sizleri bekliyor. Doğrudan kulak üzerine oturan bu modeller eşsiz konforu ile müzik dinleme deneyimini ikiye katlıyor. Her tarza uygun birbirinden farklı model ve renk, geniş ürün çeşitliliği ile bu kategoride sizlere sunuluyor. Kulak üstü kulaklık seçimi yapmadan önce mutlaka ürünlerimizi ve özelliklerini inceleyin, müzik deneyiminizi kolayca bir üst seviyeye çıkarın.

Kablolu Kulak Üstü Kulaklık Seçimi

Mükemmel sese ulaşmanızı sağlayan donanımlarıyla MF Product kulaklıklar, farklı renk ve modelleriyle stilinizi tamamlıyor. Müzik keyfini yarıda kesmeyen kablolu kulaklıklar şarj edilmeme avantajları ile de tercih sebebi olabiliyor. Peki bu kadar ürün çeşitliliği arasından doğru kulaklığı nasıl seçecekseniz? Tabii ki, kablolu kulak üstü kulaklık satın almadan önce, sizler için özel olarak hazırladığımız aşağıdaki maddeleri göz önünde bulundurarak! İşte kulak üstü kulaklık satın almadan önce dikkat etmeniz gerekenler:

  • Frekans aralığı: İyi bir ürünü frekans aralığına bakarak anlayabilirsiniz. Frekans aralığı ne kadar fazla ise ses kalitesi de o oranda iyi demektir.
  • Sürücü birimi: Kulaklık kalitesini belirleyen önemli unsurlardan biri de sürücü birimi oluyor. 40mm’lik sürücüler en çok kullanılan ve ideal olan sürücü birimi ölçüsü olarak dikkat çekiyor.
  • Ses yalıtımı: Kulak üstü kulaklık modellerinin bir kısmı gürültü önleme teknolojisi ile iyi bir ses yalıtımı sunuyor. Dış seslerden uzak sadece müziğe odaklanmak için kulaklık seçiminde bu özelliğe de dikkat edebilirsiniz.
  • Rahatlık: Müzik keyfinizin uzun sürmesi için yastıklı ve dolgulu kulak başlıklarına, kafa bandının sert olmamasına mutlaka özen göstermelisiniz.
  • Tasarım: Kolay taşınabilir bir ürün arıyorsanız katlanır tasarıma sahip kulaklıklara yönelmelisiniz.
  • Kablo uzunluğu: Kısa kabloya sahip bir kulaklık müzik keyfinizi olumsuz etkileyecektir. Kablo uzunluğu en az 1.2m olan modeller ideal kullanıma sahiptirler.
  • Çağrı cevaplama tuşu: Kablo üzerinde çağrı cevaplama tuşunun olması telefon görüşmelerinizi daha kolay bir hale getirecektir.

 

Kulak Üstü Kulaklıklar ile Müziği İçinde Hissetmeye Hazır Ol!

Ses kaliteleri ve konforlu tasarımları ile oldukça kullanışlı olan kulak üstü kulaklıklar sadece müzik değil, film izleme vb. aktiviteler için de oldukça avantajlı oluyor. Tüm ses detaylarını etkileyici bir şekilde size aktaran kulak üstü kulaklıklarla müziği sadece dinlemeyecek aynı zamanda içinizde hissedeceksiniz!

Renkli Tasarımları ile Tüm Gözler Üzerinizde!

Ses kalitesi kadar tasarımları ile de öne çıkan MF Product kulaklıklar, zengin renk çeşitliliği ile dikkat çekiyor. Sevdiğiniz her renge göre bir kulaklık bu kategoride sizi bekliyor. Renkli tarzınızı kulaklığınıza yansıtmak ve tüm gözleri üzerinize çekmek için ürünlerimizle tanışmaya hazır mısınız?

Her Tarza Uygun Kablolu Kulak Üstü Kulaklık Modelleri Monofiyat'ta!

Akustik ürün ailesi içerisinde dikkat çeken kulak üstü kulaklıklar ile güne müzikle başlayıp, müzikle tamamlayacaksınız. En sevdiğiniz melodileri yüksek ses kalitesiyle dinleme avantajını monofiyat.com ile yakalamak için hemen alışverişe başlayın. Bütçenize uygun mono fiyatlarla alışveriş yapmanın keyfini çıkarın!

Scroll Top