facebook
Arama
₺100 ve Üzeri KARGO BEDAVA
Kategoriler Kapat

Kablo vasıtası olmadan bilgisayar ile bağlantı kuran ve çalışırken size hareket alanı sağlayan kablosuz mouse’lar, ergonomik olmaları bakımından sıklıkla tercih ediliyor. Ofis bilgisayar aksesuarları içerisinde önemli bir ekipman olan bu ürünler, wireless ve Bluetooth bağlantı seçenekleri ile cihazınızla otomatik eşleşiyor. USB dongle üzerinden bağlantı sağlayan modeller ise en çok tercih edilen Mouse çeşitleri arasında bulunuyor. Cihazlar arası kablosuz iletişimde en çok kullanılan bilgisayar aksesuarlarının başında gelen kablosuz Mouse çeşitlerine uygun fiyatlar ile sahip olmak için hemen şimdi alışverişe başlayın!

Kablosuz Mouse

Elimizin hareketleri ile kontrol ettiğimiz ve bilgisayar ekranındaki imleç ile rahatlıkla her alana gezmemizi sağlayan giriş aygıtıdır. İlk bilgisayar faresi, Douglas Engelbart tarafından 1964 yılında yapılmış olsa da, Kablosuz Mouse olarak hayatımıza Apple sayesinde girmiştir. Günümüzde ise birçok model ve tasarıma sahip fareler günden güne arttırmaya, değişimleri ile teknolojiyi yakından takip etmeye devam etmektedir.

Kablosuz Mouse Modelleri

Kablosuz Mouseların modelleri de kullanım alanlarına, alışkanlıklarınıza bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir.

Kablosuz Fare seçimlerinizde canlı renk modası!

Tüm bilgisayar kullanımlarınız için, özel olarak MF Product tarafından üretilen Kablosuz Mouselar, ister eğlence, ister işiniz için olsun, herhangi bir kesintiye neden olmayan kompakt tasarımlara sahiptir. Kablosuz Mouseların kablo karışma derdi olmadığından daha elverişli çalışmanıza zemin hazırlamaktadır. Canlı renk tercihleri ile masanızın görünümüne farklılık katmayı garanti eden MF Product, birçok stil ile dizüstü bilgisayarlarınızda da kullanım alışkanlıklarınızı değiştirecek. Mouse sensörleri sayesinde hareket özgürlüğünüzü sınırlamak zorunda kalmayacaksınız.

Sağlığınız bizim için önemli!

Ergonomik yapıları ile MF Product Kablosuz Fareler bilek sağlığınızı da düşünüyor. Teknolojinin son durağı Kablosuz Dikey Mouselar, bilgisayar başında sürekli vakit geçirmek zorunda kalan, profesyonel kullanıcıların tercih ettiği modeller arasında yer almaya başladı. Siz de Karpal Tünel Sendromuna yakalanmak istemiyorsanız, MF Product Dikey Mouse tercih edebilirsiniz.

Karpal Tünel Sendromu; bilek düzeyinde bulunan median sinirin geçtiği kanaldır. Boyun bölgesinden başlayarak bileğe kadar uzanan median sinir elde birçok kasın uyarılmasını üstlenmektedir. Bu kanal boyunca median sinir çeşitli nedenlerden dolayı, el bileğinde baskıya uğrarsa, sinir sıkışması yaşanır. Bu sinir sıkışmasına Karpal Tünel Sendromu denmektedir.

Kablosuz Mouse Bilgisayara Nasıl Bağlanır?

Kablosuz farenizi bilgisayarınız ile eşleştirmenize aslında gerek yoktur. Farenizin pilini takın ve kablosuz alıcınızı bilgisayarınızda bulunan usb bağlantı noktasına, Kablolu Mouse kullanır gibi, takın ve kullanmaya başlayın.

Kablosuz Mouse Fiyatları

Şık tasarımları ile sürekli yenilenen MF Product Kablosuz Mouselar tercihleriniz göre modeller üretmektedir. Fiyatlar ürün modellerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. MF Product SHIF ürün grubu ailesi olarak, her zaman uygun fiyatlarla, bütçenize zarar vermeden alışveriş yapmanızı sağlamayı amaçlıyoruz. Tüm SHIFT ürün ailesi grubumuzda yer alan MF Product ürünlerine www.monofiyat.com adresinden ulaşabilir. Siz de bütçenize zarar vermeyen fiyatlarla alışverişlerinizi gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz.

Scroll Top