facebook
Arama
₺100 ve Üzeri KARGO BEDAVA
Kategoriler Kapat
banner

Kış Karnavalı

Kış Karnavalı Başlıyor!

Yeni yıla yepyeni bir kampanya ile merhaba diyoruz.

Sizi bol indirimle buluşturacağımız kış karnavalı kampanyamız 5-15 Ocak tarihleri ​​arasında monofiyat.com'da başlıyor. Karnaval tadında geçecek bu kampanyada birçok ürün grubunda 40'a varan bir indirim bekliyor bekliyor. Satış kış karnavalı ile hem çok renkli hem çok keyifli!

Karnaval Nedir?

Şenlik ve eğlence ile bütünleşen karnaval kelimesi, monofiyat kış karnavalı ile bir indirim şölenine dönüşüyor.

Neden Kış Karnavalı?

Çünkü 2021 yılı başlangıcını bir karnaval ile taçlandırmak istiyoruz. Hem de kış fırsatlarını onu sene monofiyat ile özdeşleştireceğiniz bir geleneğe dönüştürmek için sizi kış karnavalı coşkusuna katılmaya davet ediyoruz.

Kış Karnavalı Ne Zaman?

100’den fazla ürünün indirimli fiyatlarıyla sizlerle buluşacağı bu kampanyamız 5-15 Ocak tarihleri arasında bu sayfada başlayacak.

Kış Karnavalında Hangi Ürünler İndirimde Olacak?

12 farklı ürün grubu benzersiz ürünleriyle bu kampanyaya özel kaçırılmayacak fiyatlarla monofiyat.com’da. İşte sizi bekleyen o ürünler:

Gaming Ekipmanlarının Eksiklerini Tamamla!

Oyun tutkunları gaming kategorisinde beklediğiniz indirimi kış karnavalı kampanyası ile yakalamaya ne dersiniz? RGB Gaming Mouse çeşitlerinden oyuncu kulaklıklarına, mekanik hisli gaming klavyeden oyun kollarına sevilen birçok MF Product oyun ekipmanı indirimli fiyatları ile burada.

Müziği Her Yerden Dinle!

Müzik severler için kulaklık gruplarında ve Bluetooth hoparlörlerde kaçırılmayacak fiyatlar göz dolduracak. Bluetooth TWS kulaklık ve kablosuz taşınabilir hoparlör modelleri müziğini özgürce dinlemek isteyenleri sevindirecek fiyatlarıyla kış karnavalında!

En Son Ne Zaman Karaoke Yaptın?

Evde zaman geçirmeyi daha neşeli kılacak karaoke mikrofonlar, sizi 90’lı yıllara geri götürmeye geliyor. Karaoke keyfini ne zaman nerde yaşamak isterseniz elinizin altında olacak bu mikrofonları kaçırmayın.

Kişisel Bakım Fırsatlarını Yakala, Bakımını Tamamla!

Kişisel bakımına dikkat edenler ve dikkat etmek isteyenler silikon yüz temizleme cihazlarımız farklı renkleri ile bakımınızı desteklemek için bu kampanyada!

Hobi-Spor- Outdoor için Aradığın Ürünler Burada!

Gökyüzünde özgürleşmek isteyenlere Drone modelleri, aksiyon dolu anlarınızı kayıt altına alıp ölümsüzleştirilmiş aksiyon kameraları da sizi bekleyen bekleyenler içinde bulunuyor.

Akıllı Saatler ve Saatler ile Giyilebilir Teknoloji Kolunda!

Sizi daha hareketli bir yaşam tarzına neden olan akıllı bileklikler ile giyilebilir teknolojinin avantajlarıyla tanışın. Güzel bir tanışma indirimi Sunulan ürünlerimizi kaçırmayın!

Ve daha birçok MF Ürün ürünü boyutu daha pratik ve kolay bir alan yaratmak için burada. 

Scroll Top