facebook
Arama
₺100 ve Üzeri KARGO BEDAVA
Kategoriler Kapat

Kişisel Bakım Ürünleri ve Fiyatları

Toplam 11 adet ürün bulundu.

Kişisel Bakım Ürünleri Tek Tıkla Kapında!

İyi ve temiz bir görünüme sahip olmak kendine en iyi şekilde bakmaktan geçiyor. Bunu sağlayacak tüm ürünler kişisel bakım ürünleri adı altında toplanıyor. Her insanın önem verdiği konuların başında cilt ve vücut bakımı geliyor. Bakımınızı en iyi şekilde tamamlayacak ürünler bu kategoride sizleri bekliyor. Yüz temizleme fırçaları ve cihazlarından masaj toplarına, tartı modellerinden gün geçtikçe genişleyen ürün yelpazesi ile kişisel bakım kategorimiz bakımını hiçbir koşulda ihmal etmeyenleri sevindiriyor.

Kişisel Bakım

Kişisel bakım ürünleri, sağladığı faydaların yanı sıra bakım sonrası verdiği muhteşem his ile de vazgeçilmezlerimiz arasında bulunuyor. Kişisel bakım denilince akla birçok kozmetik ürün geliyor. Cilt bakımından vücut bakımına geniş bir yelpaze içerisinde değerlendireceğimiz bu ürünler günlük bakımımızın olmazsa olmazları içerisinde yer alıyor. Bakımınızı tamamlayacak güzellik ürünlerine bu kategoriden ulaşarak, istediğiniz kusursuz görünüme kısa sürede kavuşabilirsiniz. Kullanımı oldukça basit olan kişisel bakım ürünlerimiz cinsiyet ayırmaksızın herkese hitap ediyor. Allure ailesi ile kişisel ve kozmetik bakımınızı bir adım daha ileri taşımak için hemen ürünlerimizi incelemeye başlayabilirsiniz.

Kişisel Bakımına Önem Verenler Allure Ailesi ile Güzelleşiyor!

Allure ailesi sürekli genişleyen ürün yelpazesiyle yüz temizleme fırçasından dijital tartıya kadar görünümünüzü en iyi şekilde tamamlamaya yardımcı oluyor. Günlük bakımda en çok kullanılan ürünler, pratik ve elektronik yapıları ile sizi sonuca daha hızlı bir şekilde götürüyor. Kendinize bir güzellik yapmak isterseniz bu kategoride sizi mutlu edecek pek çok ürün var! Ürünlerimizle tanışmaya hazırsanız işte onlardan bazıları:

  •        Yüz Temizleme Fırçası

Temiz ve de kusursuz bir görünüm için cilt bakım rutininin ilk adımını temizlik oluşturuyor. Yüz temizliğini daha pratik ve etkili bir şekilde gerçekleştiren yüz temizleme fırçaları bu kategoride sizleri bekliyor. Yüz temizleme fırçası kullanımı, cilt dokunuza zarar vermeden yüz temizliğini daha etkili bir hale getiriyor.

  •        Dijital Tartı

Detaylı vücut analiz yapan dijital tartılar ile kilonuzdan daha fazlasını öğrenebilirsiniz. Vücut kitle indeksi, yağ, kemik, kas yüzdesi gibi değerleri akıllı takip sistemi ile kolayca kontrol edebilirsiniz.

  •        Elektronik Krem Sürücü

Yüz temizliği sonrası uygulayacağınız bakım kremlerinin cildinize daha iyi bir şekilde nüfuz etmesini sağlıyor. Mikro titreşimlerle hedeflediğiniz bölgeye kremi en iyi şekilde uyguluyor.

  •        Sıkılaştırıcı Yüz Masaj Aleti  

Başlığında bulunan iki adet dönen küçük top ile cildinizde sıkılaşma etkisi yapan bu ürün, cilt görünümünü düzenlemeye yardımcı oluyor. Bu yüz masaj aletini, bakım kremi ve yağları ile kullanarak daha etkili bir sonuç alabilirsiniz.

Kişisel Bakımınız için Gerekli Her Şey Uygun Fiyatlarla Monofiyat.com’da

Kendinize iyi bakmanızı sağlayacak kişisel bakım ürünlerine monofiyat ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz. Hızlı ve güvenli teslimat ile hiç yorulmadan dilediğiniz ürüne ulaşmak için hemen alışverişe başlayın.

 

 

Scroll Top