facebook
Arama
₺100 ve Üzeri KARGO BEDAVA
Kategoriler Kapat

7.1 Oyuncu kulaklığı, oyun severlerin en çok tercih ettiği USB girişine sahip özel ses sistemlerini destekleyen kulaklıklardır. 7.1 ses teknolojisi ile oyunlarda tüm sinsi düşmanları onlar size yaklaşmadan hemen fark edebilirsiniz. Mikrofonlu tasarıma sahip oyuncu kulaklıkları bu kategoride isteyene jack girişi isteyene USB kablolu giriş seçeneği sunmaktadır. Oynadığınız oyunlardaki sesleri daha gerçekçi ve detaylı bir şekilde duymak için hemen ürünlerimizi incelemeye başlayın!

Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı

Kulak üstü oyuncu kulaklığı, oyun içindeki her bir sesi sanki siz oyunun içindeymişçesine hissettirerek tüm hamleleri zamanında yapmanıza destek oluyor.

Oyundaki tüm ses efektlerini duymaya hazır olun! Gaming ürünler içinde oyun severlerin en iyi takım arkadaşlarının başında gelen oyuncu kulaklığı, oyun performansını artıran özellikleri ile sizi rakiplerinizin bir adım önüne geçiriyor. Gelişmiş fonksiyonlarıyla oyun motivasyonunuzu artıran bu ürünler oyuna da daha hızlı adapte olmanızı sağlıyor.

İyi bir oyuncu olmanın yolu iyi bir kulaklığa sahip olmaktan geçiyor. Oyun konusunda ustalaşacağınız bir döneme girmeye hazırsanız gelin sizin için en iyi kulaklığı birlikte seçelim!

MF Product Kulak Üstü Oyun Kulaklıklarını Keşfetmeye Hazır Mısın?

Kulak üstü oyun kulaklıklarının en büyük avantajı, kulağı çevreleyen dolgulu kulak başlıkları ile size konforlu bir oyun deneyimi sunması. Ayrıca dış sesleri bastırarak sadece oyundaki seslere odaklanmanızı sağlayarak oyun hakimiyetini artırmasıdır. MF Product kulak üstü oyuncu kulaklıkları aşağıdaki özellikleri ile bir oyuncu kulaklığında olmazsa olmaz denilen bütün özellikleri size sağlar. İşte MF kulaklıkların öne çıkan özellikleri:

  •        Ergonomik tasarım

Tüm MF Product oyuncu kulaklıkları oyun oynarken rahat etmeniz için özel olarak tasarlanmıştır. Dolgulu kulak başlıkları ve yastıklı kafa bandı ile uzun süreler oyun oynamayı seven oyunculara konforlu bir alan sunar.

  •        Mikrofon

Mikrofon entegreli oyuncu kulaklıklarımız sesinizi iletmeniz gereken takım oyunlarında size iyi bir iletişim fırsatı sağlar.

  •        Ses Kalitesi

Yüksek performans sunan ses deneyimi oyun atmosferini adeta bulunduğunuz ortama taşır.

  •        Kablolu Ürünler için Kablo Uzunluğu

Sizi şarj etme ve pil derdinden kurtaran MF kablolu Gaming kulaklıklar, kablo uzunlukları ile de rahat bir oyun deneyimi yaşamanız için özel olarak ayarlanmıştır.

  •        Ses Kontrol Düğmeleri

Ses kontrolünü anlık erişim imkanı ile kolaylaştıran düğmeler, istediğiniz her an oyunu sessize alma, ses açma ve kapama rahatlığı sağlar.

  •        Renkli LED Işıklı Tasarım

Tüm MF Product oyuncu kulaklıkları oyun heyecanınızı yansıtan ışıklı tasarımları ile dikkat çeker. Eğlenceli görünümleri oyun deneyimini daha gerçekçi kılar.

  •        Frekans Aralığı

20-20.000 Hz aralığındaki modeller, oyundaki tüm sesleri detaylı bir şekilde duyabilmeniz için idealdir.

Oyun İçi Ses Deneyimini Yükseltin!

Çevrenizdeki sesler oyun oynarken dikkatinizi dağıtabilir. Oyun konsantrasyonunu yükselten kulak üstü oyun kulaklıkları sizi adeta oynadığınız oyunların içerisine çeker. Bu da hamleleri doğru zamanda ve doğru yerde yapma fırsatı sağlar.

Strike Ürün Ailesi Profesyonel Oyuncuları Bu Kategoriye Bekliyor

Benzersiz bir oyun deneyimi sunacak oyun aksesuarları monofiyat.com’la bekletmeden kapında! Size en uygun MF ürününü seçin ve oyunu başlatın! Oyun kulaklığı satın almadan önce aklınızda olan tüm özellikleri MF Product oyuncu kulaklıklarında bulabilirsiniz.

Oyun tutkunuzu en iyi fiyatlarla sunduğumuz Gamer kulaklıklar ile taçlandırmak için hemen siparişinizi oluşturun. Oyuncu kulaklığına dair tüm bilgileri teknik servis hattından öğrenebilirsiniz.

Scroll Top