facebook
Arama
₺100 ve Üzeri KARGO BEDAVA
Kategoriler Kapat

Müzik İhtiyacını Karşılayacak En İyi Kulaklıklar

Evden çıkarken çantamızda mı diye kontrol ettiğimiz, çalışırken masadan ayırmadığımız kulaklığımız, müzik dinlemek için vazgeçilmezlerimizden. Bizi her durum ve koşulda motive eden bir şey var ise bu da hiç tartışmasız müzik. Müzik dinlemek için de ilk tercih her zaman kulaklıklar! Farklı müzik türleri olduğu gibi kulaklık modelleri de kendi içerisinde çeşitlilik gösteriyor. Tarzını en iyi şekilde tamamlayacak kulaklık modelleri bu kategoride yer alıyor.

Siz de kulaklığım olmadan asla diyorsanız bu kategorideki MF Product kulaklıkları hemen incelemeye başlayın!

Kulaklık Çeşitleri

Kulaklıklarımız, teknolojinin yenilenmesiyle beraber, akıllı cihazlarımızın olmazsa olmaz aksesuarları olarak, kendilerini yenilemeye devam etmektedir. Telefon kulaklıkları ve daha fazlası için bu kategoride birden fazla alternatif var. İşte onlar:

  •                 Kablolu Kulak Üstü Kulaklık

1958 yılında John C.Koss’un ilk stereo kulaklığına benzer kulaklık modelidir. Kafamızın üstünden kafa bandı yardımı ile iki kulağımıza birden kadar inen, kulağımızı saran yapısı ve kulak süngerlerinin yumuşaklığı nedeni ile daha konforlu ses almamızı sağlayan kulaklık türüdür.

  •                 Kablolu Kulak İçi Kulaklık

Kablosu nedeni ile kafamızın arkasından “R” kulaklığı; kulaklığın sağ tarafını geçirdiğimiz, kalan mikrofonunda yer aldığı kısmın “L” kulaklığı; sol kulağımıza taktığımız kulaklık türüdür. Artık hazırız! İster müzik dinleyebilir istersek telefonla konuşabiliriz. Tüm ses net bir şekilde kulak süngerlerinin rahatlığı ile kulağımızın içerisinde! Fakat telefonla konuşurken dikkat, biraz yüksek sesle konuşuyor olabilirsiniz.

  •                 Kablosuz Kulak Üstü Kulaklık

Kablo karmaşasına son veren, kimilerimizin sırf kablolu kulaklığı takma derdi yüzünden telefonunu yanlışlıkla yere düşürdüğü, kimilerimizin kulaklıkla beraber karıştığı kulaklık türüdür. Tak kullan modeli olan bu kulaklıklar oldukça pratiktir!

  •                 Kablosuz Kulak İçi Kulaklık

 Bazı modelleri kafamızın arkasından geçen yarı kablolu, bazı modelleri hiç kablo olmadan bağlanan, kulağınıza tam oturan tüm ses sinyallerinin kulağımızın içerisinde yer aldığı, son teknolojiyle geliştirilmiş kulaklık türüdür. 

  •                 Gürültü Önleyici Kulaklıklar

Gürültü kirliliği, her gün kulaklarımızın aşina olduğu seslerdir. Genellikle rahatsızlık duyduğumuz istenmeyen bu sesleri artık susturmanın bir yolu var. Gürültü önleyen kulaklıklar, bizi bu gürültülerden tamamen uzaklaştıran, sesi sonuna kadar açmaya gerek kalmadan dış dünyadan soyutlayan, profesyonel kulaklık türüdür. Uyurken bile sizinle, çamaşır makine sesine son veren teknoloji!

Kulaklık Fiyatları

Çeşitlerine, kulaklık tasarımına, hangi amaçla kullanacağınıza, kulaklığa yönelik teknolojik özelliklere bağlı olarak farklı fiyat aralıklarına sahip kulaklıklar, MF Product kalitesi ile bir tık ötenizde!

Siz de www.monofiyat.com ayrıcalığı ve fiyat avantajı ile MF Product Kulaklıklara göz atın, fırsatları kaçırmayın.

 

 

 

Scroll Top