facebook
Arama
₺100 ve Üzeri KARGO BEDAVA
Kategoriler Kapat

iPhone Lightning Şarj Kablosu

Halk dilinde iPhone kablosu olarak geçen Lightning şarj kabloları, sadece Apple marka telefonlarla kullanılabiliyor. iPhone tablet ve telefonlarla uyumlu kullanım sunan bu kablolar şarj ve veri depolama işlemlerinde fonksiyonel bir kullanım sağlıyor. Farklı renk seçenekleri ve uzunlukları ile dayanıklı lightning kablo modelleri bu kategoride sizlerle buluşuyor.

Lightning Kablo Nedir?

Lightning kablo, Apple cihazını şarj etmek veya senkronize etmek için kullanılır. iOS işletim sistemli, iPhone telefonunuzu ve Apple tabletinizi şarj etmeye yardımcı Apple şarj kablosu ve lightning data kablosu olarak da bilinmektedir.  

Lightning Şarj Kablosu Çeşitleri Nelerdir?

Apple lightning şarj kabloları, kablo uzunluklarına göre değişkenlik göstermektedir. Bu kategoride Apple kablo çeşitlerini 20 cm, 30 cm, 1m, 1.2 ve 2 m olarak çeşitlendirdik. Kablo türüne göre de iPhone ara kabloları, yassı ve örgülü olarak listeledik. Led ışıklı, led göstergeli, metal başlıklı ve TPE kaplamalı olmak üzere tüm kablolar dayanıklı formları ile bu kategoride!

TPE kaplama: Bükülme ve kırılmayı engelleyen desteğe verilen addır. MF Product lightning şarj kablosu, 2.1 Amper değerinde hızlı şarjı desteklemektedir. Bu kablolar hızlı şarjı destekleyen şarj adaptörlerinde daha verimli çalışmaktadır.

Amper: Birim zamanda belirli bir kesitten geçen elektrik yüküne verilen addır.

Lightning Kablo Fiyatları Nedir?

iPhone 5 ile başlayarak Apple’ın en son çıkan akıllı telefonlarına kadar tüm modeller ile uyumlu olan lightning usb kabloları, kablo tipleri ve yapılarına göre değişkenlik göstermektedir.  

Bazı analistler, gelecekteki Apple düşüncesinin yalnızca kablosuz şarj etmeye dayanan, iPhone ve iPad modellerini piyasaya sürerek Lightning şarj kablolarını tamamen ortadan kaldıracağını düşünse de 8 pinli Lightning şarj kabloları üretilmeye şimdilik devam edilmektedir.

Peki son zamanlarda sıklıkla karşılaştığımız Lightning şarj kablolarına yönelik pin değeri ne demektir?

Pin değeri aslında enerji, topraklama ve veri senkronizasyonunu ifade etmektedir. Lightning şarj kablosunun konnektörünün ters tarafındaki 8 pin, diğer tarafındaki 8 pine bağlanır. Konnektörü iPhone veya Apple akıllı cihazınıza nasıl takmış olursanız olun, güç ve veri sinyallerini akıllı cihazınıza doğru olarak yönlendirecektir.

Teknolojinin ilerlemesine bağlı olarak tüm gelişmeleri yakından takip eden MF Product ekibi sizi asla Lightning şarj kablosuz bırakmaz!

Siz de hemen bu kategoriden 8 pinli lightning şarj kablosunu hızlı teslimat ve güvenli alışveriş imkanı ile satın alın! Şarj ihtiyacını en iyi şekilde karşılayın.

Tüm iPhone şarj kablolarını ve daha fazlası için; www.monofiyat.com adresini ziyaret etmeyi unutmayın!

 

 

Scroll Top