Arama
banner
Kategoriler Kapat

MF Product Allure 0140 Elektronik Yüz Temizleme Fırçası Yeşil

 •        Daha etkili bir cilt temizliği
 •        Kullanımı kolay
 •        Ergonomik tasarım
 •        Hafif ve kolay taşınabilir
 •        2 kademeli hız ayarı
 •        2 adet AA pil ile çalışır
 •        4 farklı başlık seçeneği
Kullanma Kılavuzu
Kullanılabilirlik: STOKLAR TÜKENDİ
Çok yakında stoklarda...
MF Product Allure 0140 Elektronik Yüz Temizleme Fırçası, için en iyi fiyatı buldun!

MF Product Allure 0140 Elektronik Yüz Temizleme Fırçası, için en iyi fiyatı buldun!

İşte senin MF’in:

İşte senin MF’in:

Cilt bakımına özen gösterenler için tasarlanan, MF Product Allure 0140 Elektronik Yüz Temizleme Fırçası, yüz temizliğini daha etkili bir hale getirmektedir.

Biraz daha yakından bakmak ister misin?

Kolay Kullanım
Kolay Kullanım 4 farklı başlık seçeneği ile günlük cilt bakımın için ideal çözüm sunar. Her cilt tipine uygun başlık seçeneği kolay kullanımı destekler. Daha genç bir cilt görünümü için cilt gençleştirici başlık, yağlı ciltler için en iyi temizlik sunan fırça başlık, yüz masajı için özel başlık ve normal ciltler için ayrı başlık yapısı pürüzsüz cilt görünümü için çalışır.
Kompakt Tasarım
Kompakt Tasarım Hafif ve kolay taşınabilir olan bu ürün seyahatlerin için de uygundur. Kullanım sonrası cihazı su ile kesinlikle yıkamayın. Sadece fırça başlıklarını su ile temas ettirin.
Tüm Cilt Tiplerine Uygun
Tüm Cilt Tiplerine Uygun Yağlı ve normal ciltlere uygun başlık türleri ve yüz masaj başlığıyla bu ürün tüm cilt tipleri ile uyumludur. Cilt Gençleştirici Başlık; cildin daha genç bir görünüme kavuşmasında etkilidir. Yağlı ciltler için etkili bakım sağlayan sert ve sık dokunmuş özel fırça başlık, yüzünüzdeki yağlanma dengesini kontrol altında tutar. Kan dolaşımını hızlandırarak yüze masaj yapan yüz masaj başlığı cildin daha genç görünmesine yardımcıdır. Normal ciltler için tasarlanan yumuşak ve sık dokunmuş özel fırça cildi yoğun bir şekilde temizler.
Kullanımı
Kullanımı Cihazını cildine ister kuru iken istersen de ıslak iken uygulayabilirsin. Fırçalama işlemi sonrası yüzünü bol su ile yıkamalı ve nemlendirici takviyesi yapmalısın. Böylece sonuçlar daha etkili olacaktır. Uyarı: Göz çevresinde kullanımdan kaçınılmalıdır.
İnce eleyip sık dokuyanlar için detaylı ürün özellikleri:

MF Product Allure 0140 Elektronik Yüz Temizleme Fırçası Yeşil

Hız Ayarı Ayarlanabilir 2 farklı mod
Renk Yeşil
Pille Çalışır Evet
Kendi görüşünü yaz Kapat
 • Product can be reviewed only after purchasing it
*
*
 • Kötü
 • Mükemmel

Genel İade Şartları Nelerdir?

Monofiyat olarak uygun fiyata ve her bütçeye göre kaliteli ürün sunmayı hedefliyoruz. Bu hedefimize koşarken ulaşılabilir olup her türlü şikayetinize çözüm bulmak bizim görevimiz.

Bu nedenle iade işlemlerinizi kolay hale getirmek istiyoruz. İade sürecinde sizden beklediğimiz konular şöyle;

 • 14 gün içinde Monofiyat Müşteri Hizmetleri’ne sözlü ya da yazılı bildirim yapılmalıdır.
 • Faturasız yapılan iadeler kabul edilmediğinden ürün/ürünler faturası ile birlikte Monofiyat iade adresine gönderilmelidir.
 • Anlaşmalı kargo şirketi ile gönderilen iadelerde kargo bedeli tarafımızca karşılanacağından iade edilecek ürün/ürünler anlaşmalı kargo firması ile gönderilmelidir.
 • Kullanılmış veya kullanım hatası sonucu zarar görmüş ve paketi hasar görmüş ürün/ürünler iade alınmayacağı ve kargo ücreti müşteriye yansıtılarak geri gönderileceği için iade edilecek ürün/ürünler tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile beraber kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ve paketi hasar görmemiş şekilde iade edilmelidir.
 • Eğer ürün/ürünlerin faturası şirketiniz adına kesilmiş ise iade işlemi için kurumunuzun düzenlemiş olduğu iade faturası veya iade irsaliyesini (ya da irsaliyeli fatura) iade etmek istediğiniz ürün/ürünler ile birlikte teslim edilmesi gerekmektedir.
 • Yukarıdaki koşullar sağlandıktan sonra ortalama 3 iş günü içerisinde ürün bedeli ödeme yapılan karta, ödeme şekline göre iade edilmek üzere ilgili bankaya iletilir. Taksitli alışverişlerde iade tutarı taksitli olarak gerçekleştirilecektir.
 • Ayıplı olan tüm ürünler iade edilebilir. Mazeretsiz iadeler ise alttaki ürünler için yapılamamaktadır.
 • Kulaklık ve Kişisel Bakım grubu ürün alımlarında ürün ayıplı değilse, paketi veya ambalajı açılmış ürünler sağlık ve hijyen açısından iadeye uygun olmadığından iade alınmamaktadır.
 • İade etmek istediğiniz ürünlerin bu koşulları karşılamaması durumunda iade onayı iptal edilerek Aras Kargo ile ürünleriniz Alıcı Ödemeli olarak tarafınıza gönderilecektir.
*
*
*
Bu ürün MONOFİYAT.com'dan alınır. Çünkü;
Diğer tüm ürünler gibi Monofiyat.com'da her zaman stoktadır.
En iyi fiyata, en hızlı teslimat avantajıyla gelir.
Tüm sorularına işin uzmanı yanıt verir!
Scroll Top