facebook
Arama
₺100 ve Üzeri KARGO BEDAVA
Kategoriler Kapat

MF Product Allure 0519 Yüz Temizleme ve Masaj Cihazı Kırmızı

 • 3 farklı titreşim modu
 • Tüm cilt tiplerine uyumlu
 • T-Sonic titreşim teknolojisi
 • Hızlı ve kolay temizleme
 • 1200 mAh şarj edilebilir batarya
 • Ultra hijyenik silikon yapı
 • Tek şarj ile 120 dk kullanım
Kargo bedava
2 yıl garanti
Kullanma Kılavuzu
Kullanılabilirlik: STOKLAR TÜKENDİ
YAKINDA STOKLARDA
MF Product Allure 0519 Yüz Temizleme ve Masaj Cihazı Kırmızı, hemen al hemen gelsin!

MF Product Allure 0519 Yüz Temizleme ve Masaj Cihazı Kırmızı, hemen al hemen gelsin!

İşte senin MF’in:

İşte senin MF’in:

MF Product Allure 0519 Yüz Temizleme ve Masaj Cihazı Kırmızı, 3 farklı titreşim modu ile cildini hızlı ve en kolay şekilde temizlemene yardımcı olur. Tüm cilt tipleri ile uyumlu olan MF Product silikon yüz temizleyiciler, cildini en iyi şekilde temizlemek için tasarlandı. Yüz yıkama ürünlerinle manuel olarak yapacağın işlemi titreşimli yapısı ile daha etkin bir şekilde yapmana destek olan ürünlerimiz, her uygulamada daha iyi görünen bir cilde sahip olmanı sağlar. 1200 mAh şarj edilebilir dahili bataryası ile ortalama 120 dakika kullanma imkanı sunar.

Yakından tanı:

3 Farklı Titreşim Modu
3 Farklı Titreşim Modu 3 farklı titreşim moduna sahip olan bu silikon yüz temizleyici, titreşim teknolojisi ile cildin yoğun bir şekilde temizlenmesini sağlar. Yoğunluğu kendi tercihine göre istersen azaltabilir istersen de artırabilirsin. Cildi ölü derilerden arındıran bu teknoloji ile yüz bakımının daha etkili bir hale geldiğini göreceksin.
Tüm Cilt Tipleri ile Uyumlu
Tüm Cilt Tipleri ile Uyumlu Tüm cilt tipleri ile uyumlu olan ürün, kullanımı oldukça kolaydır. Silikon yüz temizleme cihazlarımız, seni yormaz. Kullanmadan önce yüzünü hafifçe ıslat ve yüz temizleyicini yüzüne uygula. Son dokunuşu titreşimli yüz temizleme cihazına bırak! Cihazı yüzünde dairesel hareketlerle gezdir. İşte kullanımı bu kadar kolay!
Ultra Hijyenik Silikon Yapı
Ultra Hijyenik Silikon Yapı Ultra hijyenik silikon yapı yüzeyinde bakteri barındırmaz. Yüz temizleme cihazımız, titreşim teknolojisi ile senin manuel olarak ulaşamadığın yerlere ulaşır. Gözeneklerde biriken kir ve makyaj kalıntılarını temizler. Cildinin daha canlı bir görünüme kavuşmasına destek olur.
1200 mAh Şarj Edilebilir Batarya
1200 mAh Şarj Edilebilir Batarya Tek şarj ile 120 dakika kullanım imkanı sunar.
İnce eleyip sık dokuyanlar için detaylı ürün özellikleri:

MF Product Allure 0519 Yüz Temizleme ve Masaj Cihazı Kırmızı

Yorum Yap Kapat
 • ilgili üründen satın alan kullanıcıların yorumları yayına alınmaktadır.
*
*
 • Kötü
 • Mükemmel

Genel İade Şartları Nelerdir?

Monofiyat olarak uygun fiyata ve her bütçeye göre kaliteli ürün sunmayı hedefliyoruz. Bu hedefimize koşarken ulaşılabilir olup her türlü şikayetinize çözüm bulmak bizim görevimiz.

Bu nedenle iade işlemlerinizi kolay hale getirmek istiyoruz. İade sürecinde sizden beklediğimiz konular şöyle;

 • 14 gün içinde Monofiyat Müşteri Hizmetleri’ne sözlü ya da yazılı bildirim yapılmalıdır.
 • Faturasız yapılan iadeler kabul edilmediğinden ürün/ürünler faturası ile birlikte Monofiyat iade adresine gönderilmelidir.
 • Anlaşmalı kargo şirketi ile gönderilen iadelerde kargo bedeli tarafımızca karşılanacağından iade edilecek ürün/ürünler anlaşmalı kargo firması ile gönderilmelidir.
 • Kullanılmış veya kullanım hatası sonucu zarar görmüş ve paketi hasar görmüş ürün/ürünler iade alınmayacağı ve kargo ücreti müşteriye yansıtılarak geri gönderileceği için iade edilecek ürün/ürünler tüm aksesuarları ve orijinal kutusu ile beraber kullanım hatası sonucu zarar görmemiş ve paketi hasar görmemiş şekilde iade edilmelidir.
 • Eğer ürün/ürünlerin faturası şirketiniz adına kesilmiş ise iade işlemi için kurumunuzun düzenlemiş olduğu iade faturası veya iade irsaliyesini (ya da irsaliyeli fatura) iade etmek istediğiniz ürün/ürünler ile birlikte teslim edilmesi gerekmektedir.
 • Yukarıdaki koşullar sağlandıktan sonra ortalama 3 iş günü içerisinde ürün bedeli ödeme yapılan karta, ödeme şekline göre iade edilmek üzere ilgili bankaya iletilir. Taksitli alışverişlerde iade tutarı taksitli olarak gerçekleştirilecektir.
 • Ayıplı olan tüm ürünler iade edilebilir. Mazeretsiz iadeler ise alttaki ürünler için yapılamamaktadır.
 • Mug ve Termoslar, Kulaklık ve Kişisel Bakım grubu ürün alımlarında ürün ayıplı değilse, paketi veya ambalajı açılmış ürünler sağlık ve hijyen açısından iadeye uygun olmadığından iade alınmamaktadır.
 • İade etmek istediğiniz ürünlerin bu koşulları karşılamaması durumunda iade onayı iptal edilerek Yurtiçi Kargo ile ürünleriniz Alıcı Ödemeli olarak tarafınıza gönderilecektir.
*
*
*
Bu ürün MONOFİYAT.com'dan alınır. Çünkü;
Stok Güvencesi Diğer tüm ürünler gibi Monofiyat.com'da her zaman stoktadır.
Teslimat Avantajı En iyi fiyata, en hızlı teslimat avantajıyla gelir.
Müşteri Hizmetleri Tüm sorularına işin uzmanı yanıt verir!
Scroll Top