facebook
Arama
₺100 ve Üzeri KARGO BEDAVA
Kategoriler Kapat

Toplam 31 adet ürün bulundu.

Micro USB Android Şarj Kabloları

Android sistemli telefonlar için kullanılan Micro USB kablolar, şarj ve veri aktarımı için kullanılan kablo türlerindendir. Günlük hayatta birçok alanda kullandığımız akıllı telefonların şarj olma işlemlerini bu tarz kablolar aracılığıyla yapmaktayız. Şarj ve veri aktarımı işlemleri için kullanabileceğiniz farklı uzunluk ve renklerdeki micro USB kablolar bu kategoride sizler için listeleniyor.

Micro USB Şarj Kablosu Kullanımı

İster evde ister ofiste akıllı cihazlarını şarj etmek ve gerektiğinde veri aktarımını kolay bir şekilde gerçekleştirmek için renk renk ve çeşit çeşit micro USB şarj kabloları bu kategoride sizlerle buluşuyor. Dayanıklı bir kullanım sunan bu ürünler, dikkat çeken tasarımları ve rahat kullanımları ile şarj deneyimini profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyor. Fotoğraf ve müziklerini bir yerden bir yere aktarma gibi ihtiyaçlarını da pratik bir şekilde karşılıyor.

 Micro USB Nedir?

Android işletim sistemli telefon, tablet gibi akıllı cihazlarınızı şarj etmeye yardımcı kablolar Micro USB şarj ve Micro USB data kablosu olarak bilinirler. Gücü mobil cihazınıza aktarmanın bir yolunu sunan bu ürünler oldukça kolay bir kullanıma sahiptir. Apple mobil cihazları hariç, hemen hemen her model akıllı telefonları şarj etmek için hem de veri transferlerinizi sağlamak için bu kabloları kullanabilirsiniz.

 Micro USB Çeşitleri Nelerdir?

Micro USB Android şarj kablosu uzunlukları kullanıcı alışkanlıklarına göre değişkenlik göstermektedir. Tüm kablo uzunluklarını gözeterek üretilen MF Product Android şarj kabloları 20 cm, 30 cm, micro usb 1m, 1.2 metre, micro USB 2m uzunluğundadır. Android ara kablo birçok şekilde ve tarzınıza uygun olarak yassı, örgülü, kullanışlı L tipi kablo çeşitleri ile zengin bir ürün yelpazesi sunmaktadır. LED ışıklı ve göstergeli kablo tasarımları metal başlıkları, TPE kaplamaları nedeni ile dayanıklı formlarda ve çeşitlerdedir.

Android bağlantı kablosu bozulduğunda da tarzınıza uygun şekilde bileklik yapmanıza da imkan tanıyacak modellerdedir. 2.4 Amper değerinde hızlı şarjı destekleyen Android USB kablo, hızlı şarjı destekleyen şarj adaptörlerinde daha verimli çalışmaktadır. 2.4 Amper değerindeki Micro USB şarj kablosunu MF Product şarj adaptörleri ile daha verimli hale getirebilirsiniz.

 Micro USB Şarj Kablosu Fiyatları Nedir?

Android işletim sistemli, hemen hemen her modern akıllı telefon veya tabletlerde kullanılan Micro USB şarj kablo fiyatları, kablo tipleri ve yapılarına göre değişkenlik gösterebilir. 

Tüm kullanım alışkanlıklarına uygun olarak üretilen Micro USB şarj kabloları için bu adresi ziyaret etmeniz yeterlidir. Hem bileklik yapabileceğiniz hem de şarj ihtiyacınızı en renkli şekilde karşılayacağınız bu kabloları hemen incelemeye başlayın!

Teknolojinin ilerlemesine bağlı olarak tüm gelişmeleri yakından takip eden, renkleri ve trendleri ile dikkat çeken MF Product ürünleri sizi asla şarj kablosuz bırakmaz! Siz de hemen www.monofiyat.com adresi üzerinden 5 pinli Micro USB şarj kablosunu hızlı teslimat ile satın alın!

 

 

 

Scroll Top