facebook
Arama
₺100 ve Üzeri KARGO BEDAVA
Kategoriler Kapat

Telefon tutucu mobil oyun kolları, son zamanların en trend ürünleri arasındadır. Birçok alanda mobil olduğumuz son yıllarda oyun dünyası da mobil üzerinden ilerliyor. Oyun tutkunlarının saatlerce süren oyun keyfini destekleyen mobil oyun kolları, el ve bilek konforunu artırması bakımından avantajlı bir kullanım sağlıyor. Pubg oyunu için en iyi tamamlayıcı olan pubg mobil oyun konsolu en iyi atışları yapabilmen için burada seni bekliyor.

Oyunlar ve Oyun Kolları

Teknolojinin gelişmesiyle her geçen gün daha fazla gerçekçilik hissi sunan, oyuncuya adeta oyunun içindeymiş gibi bir deneyim yaşatan oyunlar ve oyun kolları evde keyifli vakit geçirmek isteyenlerin ilk tercihleri arasındadır. Bu oyunlar ister tek başınıza, isterseniz de multiplayer olarak oynanabilmesi sebebiyle arkadaş ortamlarında da tatlı bir rekabet içerisinde keyifli zaman geçirmenizi sağlar.

Gamer’ların en sevdiği oyunlar arasında pek çok aksiyon ve macera dolu oyunlar bulunur. Giderek daha hızlı gelişen teknolojik faktörlere uyum sağlayan oyun kolları, oyuna kendinizi daha fazla ait hissetmenizi sağlar. Oyun kolları, artık daha çok kablosuz olarak üretilen oyun kolları mobil oyun kolları ve PlayStation oyun kolları olarak çeşitlere ayrılır.

Oyun kollarının, gamer’lar tarafından en çok rağbet gören modelleri PS3 ve PS4 ile uyum sağlayan modellerdir. Mobil oyun kolları ise hemen hemen tüm telefonlarla uyum sağlayarak, oyun deneyimini her an her yerde yaşama imkanı sunar.

MF Product teknolojisiyle üretilen oyun kolları, yüksek performans sergiler, size kendinizi oyunun içinde hissettirir ve oyunların heyecanını doyasıya yaşamanızı sağlar.

Mobil Oyun Kolu Nedir?

Oyunseverlerin vazgeçemediği sürükleyici birçok oyun, hem mobil versiyonlarıyla hem de bilgisayar platformundadır. Hemen hemen her telefon modeliyle uyum sağlayan MF Product Mobil Oyun Kolu, en popüler oyunları performansınızı geliştirerek oynayabilmenizi sağlar. Hız, yüksek tetik performansı, hareket ve  ateş etme becerilerinizi de geliştirebilmenize katkı sağlar.

Sevilen ve tercih edilen oyunları mobil oynayanlar için geliştirilen mobil oyun kolları, oyun keyfini ve hazzını maksimum seviyeye çıkarmaktadır. Mobil oyun kolu sayesinde oynunuzu dilediğiniz her an her yerde rahatlıkla oynayabilirsiniz. MFS Product ürünü mobil oyun kollarının konforlu kullanımı ve tetik tuşları çok işinize yarar ve rakiplerinize karşı üstünlük sağlayabilirsiniz.

Fanlı modeller, cihazınızın ısınma problemlerini ortada kaldırmak için tasarlanmışlardır. Uzun ömürlü bir cihaz için bu modeller tercih edilebilir.

MF Product mobil oyun kolları, kullanıcı dostu tasarıma ve kullanım rahatlığına sahiptir. Gamer’lara oyun sırasında hız, eğlence ve konforu en üst seviyede sunmak için özel olarak tasarlanmıştır.

Mobil Oyun Kolunun Özellikler Nelerdir?

  • Kurulumu son derece pratiktir
  • Güvenli bir şekilde cihaza uygulanabilir ve çıkartılabilir
  • Cihaza zarar vermez, cihazı çizmez
  • Cihazda herhangi bir iz, toz, leke bırakmaz
  • Hareketli clipsler sayesinde maksimum hareket ve konfor oyunlarda diğer oyunculara karşı avantaj sağlamanıza katkı sağlar
  • Parmaklar temas hassasiyetine hafifçe dokunabilir, bu sayede rahat kullanıma sahiptir
  • Fanlı modeller, cihazın ısınması problemine karşı yardımcıdır
  • Tüm cep telefonu modelleri ile uyumludur.

 

Scroll Top