facebook
Arama
₺100 ve Üzeri KARGO BEDAVA
Kategoriler Kapat

Okul Alışverişi Kampanya

Yeni Nesil Okul Alışverişinin Adresi

Okulların açılacağı zaman yaklaştıkça anne ve babaları farklı bir telaş sarıyor. Her sene heyecanla yapılan okul alışverişleri, yeni eğitim döneminin başlamasıyla yepyeni ihtiyaçları da doğuruyor. Bu sene dünya genelinde yaşadığımız pandemi sürecinin de etkisiyle okul alışverişlerinde her zamankinden farklı ihtiyaçlar göze çarpıyor.

Teknolojinin birçok açıdan bizi kuşattığı milenyum çağında, giderek dijitalleşen dünyaya bu yıl eğitim sistemi de dahil oldu diyebiliriz. Öğrenciler 2020 okul döneminde farklı bir eğitim anlayışı ile karşı karşıya kaldı. Pandemi sebebiyle eğitime ara veren okullar, derslere online devam ederek yepyeni bir sistemin kapısını araladı. Bu yeni sistemde de uzaktan eğitimi daha rahat kılacak teknolojik ihtiyaçlar ön plana çıktı. Online eğitimde ihtiyacınız olabilecek ürünleri sizler için listeledik, hemen inceleyin bu süreci bütçenizi yormayacak seçimlerle tamamlayın.

Uzaktan Eğitim İhtiyaçlarınız İçin Uygun Fiyatlar Monofiyat.com’da

Uzaktan eğitim ile birlikte online işlenen dersler bilgisayar, tablet ve cep telefonlarından takip ediliyor. Belli programlar üzerinden katılım sağlayan öğrenciler arkadaşlarını sınıf ortamında olduğu gibi göremese de öğretmenlerini dinleyebiliyor. Öğrencilerinden uzak kalan öğretmenler evden canlı olarak ders anlatımlarına devam ediyor. Bu süreçte en çok; cep telefonu ile video çekiliyorsa telefonu sabitlemek, görüntülü konuşuluyorsa birebir görüşmelerde yine telefonu uygun şekilde konumlandırmak önem taşıyor. Ders anlatımı ve online görüşmeleri kolaylaştırmak için muhteşem bir ürün önerimiz olacak:

MF Product Fit N Joy 0506 Selfie Çubuğu Tripod Bluetooth Uzaktan Kumandalı Telefon Tutucu

  •        Telefon tutucu özelliği ile telefonunuzu sabitler.
  •        Tripod ayaklar telefonunuzu masa ve sehpa üzerine veya zemine kolayca yerleştirmenize yardımcı olur.
  •        Uzaktan kumandalı tasarım video kayıt başlatma ve durdurma da size yardımcı olur.
  •        Öğrenciler için de online derslere katılmak tripodlu selfie çubuğu ile oldukça rahat olur.

Uzaktan eğitim ihtiyaçları için bir başka ürün önerimiz kablosuz Bluetooth kulaklık modelleri olacak. Kablosuz kulaklıklar, öğrencilerin ders dinlerken daha iyi odaklanmasını sağlayacak, çevredeki gürültü ve seslerin dikkatini dağıtmasına engel olacaktır. Görüşmelerinizi yapmak için de büyük rahatlık sunan Bluetooth kulak üstü kulaklıklar farklı renk ve modelleriyle sizi bekliyor.

Bunun dışında kablosuz Mouse ve klavyeler, telefon tutuculu mini TV hoparlör modeli, dönüştürücü HUB ve kulak içi kulaklık modelleri de sizi bekleyen ürünler arasında bulunuyor.

Okula dönüş ihtiyaçları için avantajlı fiyatları kaçırmamak için hemen alışverişe başlayın!

 

 

 

 

Scroll Top