facebook
Arama
₺100 ve Üzeri KARGO BEDAVA
Kategoriler Kapat

Oppo Cep Telefonu Ekran Koruyucu

Mobil aksesuarların önemli kalemlerinden olan ekran koruyucular, telefon kullanım güvenliğini artırarak uzun süre ilk günkü gibi kullanmanızı sağlıyor. Ekranın daha dayanıklı olmasını sağlayan bu ürünler aynı zamanda çizilme ve düşme gibi darbelere karşı da kalkan oluyor. Oppo, sektöre en yeni giren markalardan olmasına rağmen, Oppo telefon modelleri için aradığınız kılıf ve koruyucu gibi aksesuarlar geniş bir ürün yelpazesi sunuyor. Son zamanlarda giderek yaygın bir kullanıcı sayısına ulaşan Oppo cep telefonları için ekran koruyucular, MF Product farkı ile hemen adresinize geliyor.

Oppo Ekran Koruyucu Çeşitleri

Oppo telefonuna uygun koruyucu modelleri dayanıklı yapıları ve kolay uygulanabilir oluşu ile dikkat çekiyor. Ekranı tam kaplayan modeller, yüksek koruma sunan temperli cam sayesinde güvenilir bir kullanım sunuyor. Ultra ince tasarıma sahip olan ürünler, dokunmatik ekran kullanımını etkilemiyor. Rahat bir kullanım sunan ekran koruyucu çeşitlerimiz, Oppo Reno, Oppo Rx17, Oppo A9, Oppo Reno Z, Oppo Ax7 gibi modellere uygun tasarımları ile her kullanıcıya hitap ediyor.

Uygulama kiti ile gelen Oppo ekran koruyucularımız hava kabarcığı yapmadan kolayca uygulanabiliyor.

Hassas Ekran Deneyiminin Keyfini Çıkar

Kırılmaz cam ekran koruyucularımız dayanıklı temperli camdır. Bu da ekranınız sert bir darbe aldığında ekran koruyucunuzun kırılsa bile zarar verecek parçalara bölünmesini engeller. Keskin cam parçalara ayrılmadan güvenli kullanım sunan MF Product Oppo ekran koruyucular, telefonunuzun ekranının ilk günkü gibi kalmasını sağlar.

Oppo Cam Koruyucular ile Ekranın Pürüzsüz

Akıllı telefonlar dokunmatik kullanımları ile tüm fonksiyonları yerine getiriyor. Ekranın zarar görmesi demek dokunmatik fonksiyonları da etkiliyor. Telefon için olmazsa olmaz koruyucuların başında gelen ekran koruyuculara bu kategoriden uygun fiyatlarla ulaşabilirsin.

Telefonunuzu ekran koruyucusu olmadan kullandığınızda dış etkilere açık bir hale geliyor. En basitinden çantada veya cepte taşırken anahtarlık vb. nesneler yüzünden ekran kolayca çiziliyor. MF Product Oppo ekran koruyucular ile ekranınız daha pürüzsüz ve berrak oluyor. Hem telefonunuzu hem de bütçenizi koruyan bu ürünlere avantajlı fiyatlarla sahip olmak için hemen alışverişe başlayın!

 

Scroll Top