facebook
Arama
₺100 ve Üzeri KARGO BEDAVA
Kategoriler Kapat

Toplam 4 adet ürün bulundu.

Oto Bakım Ürünleri ve Aksesuarları

Aracına gözü gibi bakanların olmazsa olmazı oto bakım ürünleri ve aksesuarları, yol keyfinizi artırmak için bu kategoride sizlerle buluşuyor. Sürüş deneyimini kolaylaştıran park sensörleri, aracın güç kaynağı olan akü takviye setleri ve araç içi depolama çözümleri sunan pratik katlanır çöp kutuları uygun fiyat avantajları ile adresinize geliyor. Aracınızda konforunuzu ve güvenliğinizi artıracak ürünler, pratik kullanımları ile dikkat çekiyor. Sürüş seyrini etkileyen bu ürünlerle yolculuklarınız daha konforlu ve rahat geçiyor.

Oto Aksesuar Ürünleri ile Aracınızın Eksiklerini Tamamlayın!

Aracınızın ihtiyacı olan ve sürüş konforunuzu sağlayacak ürünlere gelin yakından bakalım.

1)    LED Ekranlı ve Ses İkazlı Park Sensörleri

Park sensörlerinin işlevi ve amacı sürüş deneyimini kolaylaştırması diyebiliriz. Park etme sürecini daha konforlu kılan ürünler, kompakt yapıları ile araca kolayca monte edilmektedir. “Park sensörü bir ihtiyaç mı ve her araçta olmalı mı?” diye düşünüyor ve her fırsatta erteliyorsanız, park sensörünün size sağlayacağı avantajlardan biraz bahsedelim.

Araç kullanıcılarının en zorlandığı kısım olan park etme süreci, park sensörleri sayesinde daha kolay bir hal alıyor. Araç arkasında bulunan nesneleri algılayan ve sesli uyarı sistemiyle küçük çarpma etkilerinin önüne geçen bu ürünler, aynı zamanda yakıt tüketiminden de tasarruf ettiriyor. Ayrıca park sırasında harcanan vakit de park sensörleri ile kısalmış oluyor.

2)    Akü Takviye Seti

Harici şarj cihazı Jump starter’lar, aküsü biten araçlar için hızlıca çözüm sağlayan ürünlerin başında geliyor. Araç akü şarjı için destek olan bu ürünler, kompakt yapıları ile kolayca taşınabiliyor. Uzun yolculuklarda akü bitti derdine son veren akü takviye setleri yol boyunca güvende hissetmenizi sağlayan muhteşem ürünler. Sizi yoldan alıkoymayacak oto takviye cihazlarıyla aracınız için gerekli enerjiyi kolayca sağlamanız mümkün. Kullanımı da oldukça kolay olan bu ürünler yolda kaldığınız anda adeta cankurtaranınız oluyor. Bunun için akü şarj etme aletinin kutup başlıklarını aracınızın aküsüne takmak ve araç marşına basarak şarj etmeye başlamak yeterli.

3)    Çok Amaçlı Depolama Çözümleri Sunan Çöp Kutusu

Dayanıklı malzeme yapısıyla uzun süre kullanacağınız katlanabilir çöp kovası, çok amaçlı depolama çözümüyle aracınız için iyi bir ürün olacaktır. Kullanışlı tasarımı, aracınızda birçok bakımdan avantaj sağlar. Kullanmadığınız zamanlarda katlanır yapısı sayesinde ürün aracınızda yer kaplamaz. Geniş hacmi ile uzun seyahatlerde isterseniz çöp kovası isterseniz su şişesi, cüzdan ve diğer önemli küçük eşyalarınız için bir depolama alanı yaratır.

Oto Bakım Ürünleri ve Malzemeleri

Fonksiyonel kullanımları ile aracınızda size konfor katacak ürünler, kaçırılmayacak fiyatlarıyla tek tıkla adresinizde! Uygun fiyat avantajlarının keyfini sürmek için tek yapmanız gereken sipariş vermek. Aracınızın eksiklerini tamamlamak için monofiyat size yeter, hemen alışverişe başlayın, bütçenizi zorlamayan fiyatların tadını çıkarın.

 

Scroll Top