facebook
Arama
₺100 ve Üzeri KARGO BEDAVA
Kategoriler Kapat

En sevdiğiniz oyunları oynamanıza yardımcı olacak MF Product oyun kolları, kablosuz tasarımları ile oyun tutkunlarına konforlu bir deneyim yaşatıyor. Kablosuz hareket özgürlüğü sunan oyundaki kontrol aracın olan bu ürünler, titreşim efekti, dokunmatik yüzeyi ve daha birçok işlevsel fonksiyon ile seni bekliyor. Oyun aksesuarları içerisinde oyun konsolundan sonra en önemli ekipman olan oyun kollarına avantajlı fiyatlarla sahip olmak için hemen ürünlerimizi keşfetmeye başla!

Elinden Hiç Düşürmeyeceğin Oyun Kolu Modelleri

Oyun kolları, oyun tutkunlarının en sevdiği oyun aksesuarları arasındadır. Oyunu yönlendirmek için tek ihtiyacınız olan şey iyi bir oyun koludur.

Strike ürün ailesi her türlü oyun için size en iyi ekipmanları sunmaya hazır!

Oyun donanımları içerisinde oyuncu klavyeleri ve fareleri kadar ilgi gören oyun kolları, monofiyat.com’da. Bazı oyun türleri için klavye ve Mouse kullanımı zorlayıcı olabiliyor. Yarış, dövüş vb. oyunlar, oyun kolları ile daha keyifli bir hale geliyor. Oyun hakimiyetini en iyi şekilde yönetmenizi sağlayan PC oyun kolları bu kategoride sizleri bekliyor.

En İyi Gamepad Ürünlerini Keşfetmeye Hazır mısın?

Oyun etkileşimi ve kontrolünü artıran oyun kumandaları, oyun severlere mükemmel bir oyun deneyimi yaşatıyor. Ergonomik tasarıma sahip olan bu ürünler, hızlı tepki verme hassasiyetleri ile de oyun performansınızı geliştiriyor.

Oyun kolu deyip geçmeyin, daha iyi bir oyun deneyimi için MF product oyun kollarını keşfedin! İşte MF oyun kollarının öne çıkan özellikleri ve sağladığı avantajlar:

İsteyen kablolu isteyene kablosuz bağlantı seçeneği;

MF product oyun kolları; kablolu ve kablosuz oyun kumandası olarak ayrılıyor. Kablosuz oyun kolları size istediğiniz her yerde oyun oynama özgürlüğü sunarken, kablolu ürünler sizi şarj derdinden kurtarıyor. Oyun konsolu ile direkt bağlantı kurarak oyun oynanabiliyor.

Burada kablosuz oyun kolunun avantajı; USB PC oyun kolunun, kolay şarj imkanı ile istediğiniz her an oynamaya hazır bir kullanım sağlaması. Kablolu oyun kolu seçiminde dikkat edilmesi gereken; daha işlevsel bir kullanım için kablo uzunluğunun yeterli uzunlukta olması.

Titreşim özelliği

Yarış oyunlarında çarpma, dövüş oyunlarında vurma efekti titreşim bildirimi ile daha heyecanlı bir hale geliyor. MF product oyun kolları, titreşim desteği ile oyunu daha iyi hissetmenizi sağlıyor.

Dokunmatik yüzey ve kontrolü elden bırakmayan kontrol düğmeleri

Her göreve ayrı atanan kontrol tuşları yumuşak bir dokunuş sunarken, dokunmatik yüzey kontrol alanını genişletiyor.

 

Ergonomik tasarım

MF product oyun kolları, alışkın olduğunuz tasarımı ile uzun süreli bir oyun keyfi yaşatıyor. Yumuşak plastik malzemeden olan tutuş kısımları saatlerce oyun oynamayı severlere rahat bir kullanım sunuyor.

Kulaklık Jakı

Oyuncu kulaklıkları, oyun ile iç içe olmak için olmazsa olmaz oyun aksesuarları arasında bulunuyor. MF product oyun kollarında yer alan kulaklık jakı ile en sevdiğiniz oyunlara kolaylıkla kulaklığınızı da dahil edebilirsiniz.

Strike Ürün Ailesi ile Oyun Yeni Başlıyor!

MF product oyun aksesuarları, her ihtiyaca cevap veren özellikleri ile oyun keyfinizi tamamlıyor. En zorlu oyunlarda bile sizi yalnız bırakmayan ürünler, gelişmiş fonksiyonel özellikleri ile kendinizi kaptıracağınız yepyeni bir dünyanın kapılarını aralıyor. MF product oyun kolları ile en sevdiğiniz oyunlara yeniden hayat vermeye hazırsanız hemen alışverişe başlayın!

MF Product Oyun Kolları ile Oyuna Yeni Bir Soluk Getirin!

Monofiyat.com ile her zaman stoklu ürünler, oyun heyecanınızı yarıda kesmiyor! Siparişiniz sonrası sizi bekletmeden hemen adresinize geliyor. PC oyun kolu çeşitlerine en iyi fiyatlarla sahip olmak için hemen siparişinizi oluşturun, en hareketli oyunları keyifle tamamlayın.

Scroll Top