facebook
Arama
₺100 ve Üzeri KARGO BEDAVA
Kategoriler Kapat

Samsung Ekran Koruyucu

Samsung cep telefonu modelleri için aradığınız ekran koruyucular bu kategoride sizlerle buluşuyor! Koruyucu film ya da kırılmaz cam ekran olarak geçen ekran koruyucular, telefonun zarar görmesini engelleyerek daha uzun süreli bir kullanım sunar. Düşme, çarpma vb. darbelere karşı koruyucu bir etkiye sahip olan ekran koruyucular, farklı modellere uygun tasarımları ile tüm Samsung kullanıcılarını bekliyor.

MF Product Samsung Ekran Koruyucuların Özellikleri

  • Ekrana tam uyum sağlar.
  • Telefon ekranını kaplayan tasarımlar, mükemmel koruma sunar.
  • Ekran koruyucu temizleme kiti ile birlikte gelen ürünler kolayca uygulanabilir.
  • Uygulama sonrası dokunmatik ekran hassasiyetinden ödün vermeden bir kullanım sunar.
  • Pürüzsüz ve berrak ekran kullanımı sunan ürünler sayesinde telefonunuzun ekranı yıllar geçse de ilk günkü gibi kalır.
  • Parmak izi önleyici kaplamaya sahip olan koruyucular da temiz bir ekran görünümünün keyfini sürmeyi sağlar.

Samsung Ekran Koruyucu Çeşitleri

Ekran koruyucu tercih ederken farklı çeşitler kafa karışıklığına sebep olabilir. Ama öncelikle bakmanız gereken özellik telefonunuzun modeli ile uyumlu bir koruyucu seçmek olacak. Samsung Galaxy Note 10 cep telefonu için bu modele uygun bir koruyucu, Samsung Galaxy S8 için de yine aynı şekilde birebir uyumlu kılıf seçmeniz gerekiyor. Ekran koruyucu çeşitleri, TPU kaplama ve cam ekran koruyucu olarak da ayrılıyor.

TPU ekran koruyucular, plastik malzeme sınıfından olan hafif esnek koruyuculardır. İnce yapısı ile kullanım bakımından rahattır fakat yüksek koruma sunması beklenmemelidir.

Temperli cam koruyucular, darbe emiş gücü yüksek ve koruyuculuk bakımından daha dayanıklı olan koruyuculardır.

Kavisli kesim ve düz ekran modelleri için ayrı ayrı tasarlanan ekran koruyucu modellerimiz uzun süreli koruma sunan çeşitleri ile sizi bekliyor! Hemen incelemeye başlayın.

Ekran Koruyucu Seçimini Gelin Birlikte Yapalım

Kusursuz performans sunan Samsung ekran koruyucularına bir tıkla ulaşabilirsin. Üstelik ince tasarım, kolay uygulama ve güvenli kullanım avantajlarıyla telefonunu hiç çekinmeden her koşulda rahatlıkla kullanabilirsin.

Cep telefonu modeline uygun ekran koruyucu çeşitlerine kolayca ulaşabileceğin kategorimizden dilersen koruyucu kılıflara bakarak da güvenlik adımını artırabilirsin.

 

 

Scroll Top