facebook
Arama
₺100 ve Üzeri KARGO BEDAVA
Kategoriler Kapat

Samsung kılıfı, günümüzde akıllı telefon söz konusu olduğunda piyasadaki en büyük markalardan biridir. Samsung teknolojisini akıllı cihazlara yansıtırken telefon modelleri de günden güne değişmektedir. En iyi modellere sahip telefonlarınızın tartışmasız korumasını ise dayanıklı ve fonksiyonel telefon kılıfları yapmaktadır.

MF Product tarafından her zevke göre üretilen, dayanıklı ve kullanışlı Samsung a70, Samsung Galaxy s9 gibi Samsung telefon modellerinizi ve daha birçok Samsung telefon modeliniz ile uyumlu telefon kılıfı, Samsung telefonunuzu çizilmelere, toza, kire karşı koruyacaktır.

Telefonunuza uygun olarak tasarlanmış silikon yan düğmeleri ile sağlam, kolay kullanım sağlayacaktır. TPU, silikon, yüzüklü tasarımları ile Samsung telefonunda modern bir görünüm elde etmeye hazır mısınız?

Hemen bu kategorideki telefon kılıflarını yakından incele!

Samsung Telefon Kılıfı Modelleri

En ucuz, en dayanıklı, şık ve fonksiyonel Samsung telefon kılıfı modelleri bu kategoride sizleri bekliyor.

TPU sert plastik telefon kılıfları Samsung telefonunuzu düşmelere karşı koruyacak, s9 plus kılıf gibi daha birçok Samsung telefon modeline en iyi korumayı sağlayacaktır. Silikon modeller günümüzde en çok tercih edilen modeller arasında yer alsa da, simli telefon kılıfı tasarımları tarzınızı yansıtacak, parmak tutuculu veya yüzüklü olarak bilinen Samsung telefon kılıfları da dizilerini, filmlerini siz yatağınızda uzanırken, konforlu kullanım imkanı sunacaktır.

Telefonuna hem stil hem de konfor katmak için bu Samsung telefon kılıfları tam da telefonunuza göre!

MF Product güvencesi ile en ucuz Samsung telefon kılıfını bu kategori de bulacaksınız. Tüm MF Product telefon kılıflarımız, CE standartlarında üretilmektedir.

Samsung Telefon Kılıfları Fiyatları

Stilinizi telefonunuza yansıtan modeller, TPU, silikon, yüzüklü tasarımları ile birbirinden farklı alternatif sunarken fiyat aralıklarını da buna bağlı olarak değiştirmektedir.

Galaxy A50, A70, M30s, Galaxy Note10 gibi Samsung telefonunuza tam uyumlu, kılıf modelleri monofiyat.com’da sınırsız seçenekle sizlerle!

 

 

 

 

 

Scroll Top