facebook
Arama
₺100 ve Üzeri KARGO BEDAVA
Kategoriler Kapat

Şarj Cihazları

Gün boyu birçok işi halletmek için telefonlarımızı kullanıyoruz. Telefonun güç tüketimi de haliyle her geçen gün artıyor. Şarj ve bataryası azalan mobil cihazınız için güç desteği sağlayacak, farklı ortamlarda kullanabileceğiniz ürünler bu kategoride sizleri bekliyor. Örneğin aracınızda seyahat ederken şarj sıkıntınızı giderecek araç şarjları, evde en pratik şarj desteğini sunan duvar şarjı adaptörleri birden fazla ürün alternatifiyle şarj problemlerine son veriyor.

 Şarj Cihazı Çeşitleri

Şarj cihazı, akıllı telefon veya tabletlerin içerisinde yer alan şarj edilebilir nitelikteki pilleri doldurmaya yarayan cihazlara denmektedir. Kullanım ihtiyaçlarına bağlı olarak şarj cihazı modelleri çeşitlilik göstermektedir. Buna göre şarj cihaz çeşitlerini inceleyecek olursak;

  •                 Duvar Şarjı

Ev ve ofislerimizde sıklıkla kullandığımız prize takıldığı andan itibaren, elektrik üretmeye başlayan ve akıllı cihazlarımızın şarjlarının dolmasına yardımcı ev tipi şarj adaptörleridir.

  •                 Çoklu Şarj Cihazları

Micro usb, lightning, type-c girişinin aynı cihazda yer alması ile birden fazla akıllı cihazın aynı anda şarj edilmesine yardımcıdır.

  •                 Kablosuz Şarj Cihazları

Endüksiyon ile ısıtma yönetimini kullanan kablosuz şarj cihazları, ısı maddenin içerisinde üretildiği için enerji verimi yüksektir. Klasik şarj yöntemlerine göre daha verimlidir. Kablosuz şarj teknolojisine sahip telefon şarj cihazları teknoloji yakından takip etmektedir.

Endüksiyon Isıtma; temassız ısıtma işlemine verilen addır.

Hatırlatmak isteriz!

Şarj aletiniz hiçbir cihaza takılı değilken prizde duruyorsa elektrik harcamaya devam edecektir. Prize takılı her cihaz az da olsa enerji tüketmeye devam etmektedir. Bu nedenle; kullanmadığınız tüm şarj cihazlarınızın fişini çekmenizi öneririz.

ŞARJ CİHAZLARI FİYATLARI

MF Product şarj cihazları modelleri gün geçtikçe teknolojiyi yakından takip ederek çeşitliliğini arttırmaktadır. Şarj cihazı özelliklerine bağlı olarak, fiyatları da değişkenlik gösterebilmektedir. MF Product olarak şarj aleti adaptörlerinizin kalitesine de önem veriyor, tüm MF Product ürünlerinizi garanti kapsamında değerlendiriyoruz.

Şimdi siz de daha avantajlı fiyatlar ile www.monofiyat.com adresinden MF Product Şarj Cihazınızı satın alabilirsiniz. 

 

 

Scroll Top