facebook
Arama
₺100 ve Üzeri KARGO BEDAVA
Kategoriler Kapat

Telefon Şarj Kabloları

Cep telefonu tablet vb. akıllı cihazların şarj olmasını sağlayan şarj kabloları günlük hayatımızın olmazsa olmazları arasında yerini alıyor. Kullanılan cihaza göre kablo yapısı değişebiliyor. Farklı tasarım ve modellerde şarj kabloları bu kategoride sizlerle buluşuyor. Her türlü cihaz için uyumlu kablo modeline bu kategorimizden ulaşabilirsiniz.

Şarj Kablosu Nedir?

Şarj kablosu, vericiden alıcıya aktarım sağlayan kablolardır. USB şarj kabloları veya veri kabloları olarak da adlandırılmaktadırlar. Şarj kablonuz ile verilerinizi bilgisayarınıza aktarabilir, veri aktarımı esnasında akıllı cihazlarınızı şarj edebilirsiniz. Dilerseniz ise duvar şarj cihazınıza uyumlu şarj kablonuz ile akıllı cihazlarınızı da şarj edebilirsiniz.

MF Product şarj kabloları akıllı cihazınıza göre ayrı ayrı üretilmekte olup, farklı renk seçeneklerine sahiptir.

Akıllı Cihazlara Uygun Şarj Kablosu Nasıl Olmalı? 

iOS işletim sistemli bir akıllı cihazınız varsa MF Product Lightning Şarj Kablosu size şarj işlemleri için yardımcı olacaktır. Android işletim sistemli bir akıllı cihazınız varsa MF Product Micro USB veya MF Product Type-c şarj kabloları iş görecektir.

Lightning Kablo: iPhone ve iPad’lerde kullanılan özel kablodur. Micro USB ile benzer boyutlardadır. Giriş kısmı farklı olan bu kablo türü iPhone şarj kablosu olarak da bilinmektedir.

Micro Usb: Android işletim sistemli birçok cihazda kullanılan USB kablodur.

Type-c: Android işletim sistemli bazı telefon, tablet, bilgisayar markalarında kullanılan usb-c, çift taraflı konnektör yapısına sahiptir.

 Şarj Kablosu Satın Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

  •                 Kaliteli malzeme

MF Product ürünleri özenle seçilen ve üretilen ürünler olduğundan dolayı, ürünlerimizi alırken kaliteden ödün vermediğimizi bilmenizi isteriz. 

  •                 1 metrelik şarj kabloları

Rahat kullanım açısından 1 metrelik kablo kullanımının ideal olduğunu özellikle hatırlatmak isteriz. Kısa ve uzun kablo seçenekleri de farklı kullanım alanlarında rahat kullanım sunmaktadır. Çalışırken bilgisayara takacağınız kablo türünün çok uzun olmasına gerek yokken, koltukta uzanırken telefona da bakmak isterseniz prizden koltuğa kolayca uzanabilecek kablo türlerini seçmeniz avantajlı olacaktır.

Günlük Kullanım için Dayanıklı Şarj Kabloları

Sık kullanımından dolayı şarj kabloları kısa sürede yıpranabiliyor. Dayanıklı örgü kablo yapısı ile uzun süreli kullanım sağlayacağınız kablo çeşitleri uygun fiyat avantajları ile sizi bekliyor. Hemen cihazınıza uygun kabloyu seçerek alışverişinizi güvenle tamamlayın.

Scroll Top