facebook
Arama
₺100 ve Üzeri KARGO BEDAVA
Kategoriler Kapat

Ses | Müzik | Görüntü Ürünleri ve Fiyatları

Ses, Müzik ve Görüntü Ürünleri

Ev eğlence sistemleri deyince hiç şüphesiz akla ilk olarak hoparlörler geliyor. Ses ve müzik aktarımını sorunsuz bir şekilde gerçekleştiren hoparlörler, kulaklık ve karaoke mikrofon modelleri bu kategoride sizlerle buluşuyor. Modern tasarımları ile bulunduğunuz her ortama uyacak ürünler müzik dinleme deneyiminizi de iyileştiriyor. Eğlenceli anların olmazsa olmaz ürünlerini bu kategorimizde bulabilirsiniz.

Müzik Dünyasına Hızlı Bir Giriş Yapın!

ACOUSTIC ürün ailesi içerisinde yer alan hoparlör, kulaklık, mikrofon, AUX kablo ile eğlence hayatınızı planlayabilirsiniz.

İster arkadaşlarınız ile yapacağınız ev etkinliklerinde ister evde sinema keyfini planlamak için dekoratif ve hopralör gücü yüksek ürünlerimizi tercih edebilirsiniz.  Piknik yaparken veya yıldızları izlerken kolay taşınabilir silindir hoparlörleri seçerek günlük rutinlerinizin dışına çıkabilirsiniz.

ACOUSTIC ürün ailesi arasında yer alan hoparlör, kulaklık, mikrofon ve aux kabloları yakından inceleyelim.

Hoparlör

En iyi ses kalitesine ulaşmak için seçtiğiniz hoparlörler bilgisayarınızı, telefonunuzu, tabletinizi bağladığınızda o günkü etkinliğinizin iyi geçmesini sağlayacaktır.

Hoparlör alırken nelere dikkat etmeliyiz?

  •   Hangi alanda kullanacağınızı seçmelisiniz;

Konser gibi etkinliklerinizde daha büyük çaplı hoparlörler tercih etmeniz, evinizde yaptığınız küçük çaplı etkinliklerde çeşitli boyutlarda ve ses frekanslarına sahip hoparlörler seçmeniz gerekmektedir.

  •  RMS (Root Mean Square) gücü veya OP (Çalışma Gücü) değerini kontrol etmelisiniz;

Seçtiğiniz hoparlörün maksimum elektrik gücü veya çalışma gücü değerini göz önünde bulundurmanız gerekecektir.

  • Bağlantı tipi kriterlerinizi seçmelisiniz;

Kablolu mu kablosuz mu hoparlör aramaktasınız bunu belirlemeniz arama kriterlerinize göre ürün bulmanızı kolaylaştıracaktır.

  • Hassasiyet (Sinyal Gürültü Oranı)’ine önem vermelisiniz;

Hassasiyeti yüksek hoparlör aldığınızda ses şiddeti için aldığınız verim doğru orantılı olarak artacaktır.

  •  Ne tür müzikler dinleyeceğinizi belirlemelisiniz;

Örneğin; klasik müzik tercih edecekseniz, yüksek kalitedeki hoparlörleri tercih etmelisiniz. Pop, caz, rock gibi daha sesli olarak müzikler dinleyecekseniz bass değeri yüksek hoparlörler tercih edebilirsiniz.

Kulaklık

Telefon, tablet, bilgisayarlarımızın olmazsa olmaz teknolojik ürünü kulaklıklar birçok ürün çeşitliliğine sahiptir. Müzik dinlerken, film, dizi izlerken sıklıkla kullandığımız ürünler arasında yer almaktadır. Tercihinize, kullanım alışkanlıklarınıza göre birçok kulaklık modeli bulunmaktadır.

Kulaklık Modelleri

Müzik dinlemenin birçok yolunu sunan kulaklık çeşitleri uygun fiyat avantajları ve renk seçenekleri ile sizi bekliyor. Bluetooth, kulak içi, kulak üstü, sporcu ve oyuncu kulaklıkları modellerini detaylı incelememiz gerekirse;

Bluetooth Kulaklık

Spor yapanların ve  araç kullananların sıklıkla tercih ettiği model kablosuz, Bluetooth kulaklıklardır.  Tercihinize göre seçeceğiniz ürünün kulağınızda rahatsız edici bir his yaratmamasına özen göstermenizi tavsiye ederiz.

Basit kullanımı sayesinde Bluetooth kulaklıklar ile telefonunuzu elinizde taşımanıza gerek kalmayacaktır. Bluetooth kulaklık kullanmanız özellikle aracınızı kullanırken idealdir. Telefonunuza gelen aramaları “kablo/kablom karıştı” derdi olmadan cevaplamak bu kulaklıklar sayesinde oldukça rahattır. Telefonunuz ve kulaklığınız arasında 10 metreden daha az mesafe var ise Bluetooth kulaklıklar ile görüşmelerinizi kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Bluetooth kulaklıklarınızı telefonla eşleştirmeniz oldukça kolaydır, cep telefonlarınızın Bluetooth ayarlarında cihaz eklemesi yaparak kulaklığınızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kulak İçi Kulaklık

En çok tercih edilen kulaklık türü kulak içi kulaklıklardır. Birçok özelliği bulunan kulak içi kulaklar sayesinde yolda, ofiste telefonunuza kulak içi kulaklığınızı takarak hem gelen aramalarınızı cevaplayabilir hem de müziğin ritmine kendinizi kaptırabilirsiniz.

Kulak Üstü Kulaklık

Yeni trend kulaklık türümüz kulak üstü kulaklıklardır. Zevkinize uygun olarak tasarlanan kulak üstü kulaklıklar her modaya uygun olarak üretilmektedir. Kulak üstü kulaklıklar, kulak içi kulaklıklar gibi dış sesleri izole ederek daha iyi bir yalıtım sağlar, böylelikle müzik keyfinizi doyasıya yaşamanızı sağlar.

Spor Kulaklık

Bisiklet kullanan, yürüyüş yapan, paten kayan, tırmanış yapanların en çok tercih ettiği kulaklık türü spor kulaklıklardır. 

Gaming Kulaklık             

Özel olarak kulağa oturması için, içi puf sünger ile dışı deri kaplı doldurulmuş bu ürünler bilgisayar oyuncularına özel olarak tasarlanmış kulaklıklardır.  Dışarıdan ses almayan, içerdeki sesi dışarıya vermeye müsaade etmeyen kulaklıklardır.

Mikrofon

Yeni trend karaoke mikrofonlar, arkadaşlarınız, sevdikleriniz ile yaptığınız tüm etkinliklerde eğlencelerinize eğlence katacak. Karaoke mikrofon ile nasıl şarkı söyleriz, mikrofon ile karaoke nasıl yapılır sorularınıza aradığınız tüm cevapları ürünlerimiz içerisinde bulabilirsiniz.

Aux Kablo

Auxiliary kelimesinin kısaltılması Aux kablo, ses aktarımı yapmanıza imkan tanımaktadır. Aux kabloların en tercih edilebilir özelliği her cihazda kullanılmasıdır.

 

 

Scroll Top