facebook
Arama
₺100 ve Üzeri KARGO BEDAVA
Kategoriler Kapat

Su Geçirmez Telefon Kılıfı

Telefon aksesuarları içerisinde önemli bir tamamlayıcı olan kılıflar telefonunuzu daha güvenilir bir şekilde kullanmanızı sağlıyor. Aynı zamanda onu dış etkenlerden koruyor. Telefonu daha dayanıklı kılan cep telefonu kılıfları farklı özelliklere göre de kendi içerisinde ayrılıyor. Birçok telefon kılıfı düşme, kırılma ve çizilmeye karşı darbe önleyici yapısı ile dikkat çekiyor. Fakat söz konusu durum suya dayanıklılık ise bunun için ayrı üretilmiş telefon kılıflarını tercih etmek gerekiyor.

Suya dayanıklı telefon kılıfları farklı renk seçenekleri ile bu kategoride sizi bekliyor. Güvenlik kilitli koruyucu tasarımı ile su sporu veya tatillerde sizi telefonsuz bırakmayacak su geçirmez kılıf modellerini hemen inceleyin!

Telefonunu Su Altında da Rahatça Kullan!

Telefonunuzu sudan koruyacak telefon kılıfları sayesinde su altında bile mobil cihazınızı kullanabilirsiniz. Tam köşe korumalı tasarımı, kolay açılır kapanır ağız kısmı ile telefonun suya dayanıklı kılıf içerisinde güvendedir. Şeffaf yüzeyi ile telefonunun ekranını görebilir dokunmatik işlevlerini yerine getirebilirsin. Taşıma kolaylığı sağlayan ipi sayesinde telefonunuzu rahatça kullanabilirsiniz.

Koruma Alanını Genişlet!

En zorlu şartlarda bile telefonunuzu yanınızdan ayırmak istemiyorsanız güvenlik önlemlerini artırarak işe başlayabilirsiniz. Telefonunuzu deniz ve havuz kenarında, doğa yürüyüşlerinde suya ve toza karşı koruma alanını genişleterek rahatça kullanmak için doğru kılıfı tercih etmelisiniz. Waterproof telefon kılıfları bu anlamda biçilmiş kaftan. Şeffaf olan yüzeyleri sayesinde sualtında kamera özelliğini aktif edebilir güzel fotoğraf karelerinin keyfini çıkarabilirsiniz.

MF Product Su Geçirmez Kılıfların Özellikleri

  • Şişme kenar tasarımı telefonu düşme vb. darbelere karşı koruyucu özelliktedir.
  • Suya ve toza dayanıklı bir kullanım sunar.
  • Plastik malzemeden üretilmiştir.
  • Taşıma ipi birlikte gelmektedir.
  • 6.5 inch telefonlarla uyumludur.
  • Tam köşe korumalı tasarım telefonunuzu korur.

En İyi Su Altı Telefon Kılıfı Modelleri Burada!

Kilitli klips ağız yapısı ile telefonunuzu suya karşı koruyacak kılıf modellerini avantajlı fiyatlarla alın. Tatilde telefonunuzu kendinizi sınırlamadan kullanın! Yüksek koruma sağlayan tasarımı ile en iyi su geçirmez cep telefonu kılıflarına hızlı ve güvenli teslimat ayrıcalığıyla sahip olabilirsiniz. Hemen alışverişe başlayın, telefonunuzun korunma alanını artırın!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Scroll Top